اخبار بازی, اخبار سخت افزار, اخبار کنسول

کیفیت فوق‌ العاده بازی های نسل قبل بر روی ایکس باکس ایکس

ایکس باکس ایکس

اولین نقد‌های رسمی کنسول ایکس باکس ایکس توسط منتقدان دنیای فناوری منتشر شد.

اولین نقد‌های رسمی کنسول  ایکس باکس ایکس توسط منتقدان دنیای فناوری منتشر شده و حالا کاربران می‌توانند از اطلاعات دقیق در رابطه با عملکرد کنسول نسل جدید شرکت مایکروسافت با خبر شوند.

متاسفانه منتقدان به بازی‌های نسل آینده این ایکس باکس دسترسی نداشته‌اند و ناچار به آزمایش آن با عناوین قدیمی شده‌اند، اما این امر باعث شده حقیقتی شگفت‌انگیز در رابطه با کنسول جدید شرکت مایکروسافت فاش شود.

ایکس باکس ایکس

بر اساس ادعای منتقدان دنیای فناوری، کنسول این xbox برخلاف xbox one x می‌تواند تمامی بازی‌های نسل گذشته را با کیفیت فوق‌العاده ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا کند.

جزئیات آزمایش‌های منتقدان بر روی ایکس باکس ایکس

طی آزمایش اخیر منتقدان، بازی‌هایی مانند Hitman، Dead or Alive و Monster Hunter بر روی دو کنسول xbox series x و xbox one x تست شدند و نتایج جالبی را در اختیار این افراد قرار دادند. نتایج این آزمایش‌ها نشان می‌دهد بازی‌های مذکور بر روی Xbox One X با کیفیت ۳۰ الی ۴۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شدند در حالی که اجرای همان عناوین در کنسول Xbox Series X کیفیتی مطابق با ۶۰ فریم بر ثانیه داشته است.

حتی عنوان سنگینی مانند Sekiro: Shadow Die Twice که در کنسول بازی ایکس باکس وان ایکس به سختی اجرا می‌شد بر روی این کنسول بسیار ساده و با کیفیت نمایان شده است. همان طور که انتظار می‌رفت کنسول جدید شرکت مایکروسافت از افزایش قدرت قابل توجه‌ای برخوردار شده که می‌تواند عناوین نسل قبل را به شکل شگفت‌انگیزی اجرا کند.

گفتنی است؛ ظاهرا عناوین نسل قبل بر روی این کنسول جدید  ارتقای زیادی نداشته است، اما کاربران به راحتی می‌توانند متوجه روان شدن روند اجرای بازی بشوند. با توجه به این مسائل انتظار می‌رود بازی‌های نسل آینده بر روی Xbox Series X گرافیک فوق‌العاده‌ای داشته باشند و کاربران متوجه تغییرات شگفت‌آور گرافیکی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 6 =