اخبار کنسول

بررسی نوسانات قیمت ps4 در ایران

بررسی نوسانات قیمت ps4 در ایران

در این مقاله به نوسانات قیمت PS4 می پردازیم زیرا نوسانات قیمت دلار در ایران بسیار است و این کنسول هم در خارج از ایران تولید می شود و بعد از آن به معرفی کلی دستگاه ps4 و تاریخچه آن در شرکت سونی خواهیم پرداخت و سپس به معرفی جزئیات دستگاه ps4  می پردازیم.

نوسانات قیمت ps4 در کشور چگونه است ؟

نوسانات دلار روی قیمت ps4 بسیار تاثیر گذار بوده است زیرا این کنسول بازی ها در خارج از کشور تولید می شوند، به طوری که هفتگی قیمت کنسول بازی ها دچار تغییر و تحول می شود و قیمت این مدل کنسول بازی در سایت آمازون در بازه 348 دلار تا 446 دلار قرار دارد.

به طور مثال در هفته سوم دی ماه کنسول ps4  با 450 هزار تومان افزایش قیمت مواجه شده است و در بازار با قیمت 12 میلیون و 100 هزار تومان به فروش می رسد و پیشنهاد می شود برای خرید این کنسول بازی با توجه به تغییرات قیمت دلار اقدام نمایید زیرا همان طور که گفته شد قیمت این دستگاه با قیمت دلار تغییر می یابد.

معرفی کلی ps4

خانواده پلی استیشن و شرکت سونی از 25 سال پیش مهمان خانه های مردم سراسر جهان بوده است و کنسول ps4 توانسته استقبال و جلب توجه بیشتری نسبت به مدل قبلی داشته باشد.

اولین مدل و ورژن ps4 در سال 2013 به بازار عرضه شد که نسخه 500 گیگابایتی آن بود و دو مدل دیگر از این دستگاه هفت سال بعد به بازار آمد که ps4 pro و ps4 slim نام داشت و این که کدام مدل برای شما مناسب تر است بستگی به نوع استفاده شما، مدل و ابعاد تلویزیون خانه شما و موارد دیگر دارد.

معرفی جزئی ps4

از لحاظ جا به جایی و حمل و نقل ps4 slim به واسطه باریک بودن آن راحت تر است اما باید به این نکته هم توجه کنید که خروجی دستگاه تلویزیون شما با مدل پلی استیشن 4 اسلیم مطابقت داشته باشد.

در کل این دو نسخه از ps4 با هم تفاوت خاصی در عملکرد و پیاده سازی اطلاعات ندارند و بیشتر تفاوتشان در فرم فیزیکی آن ها می باشد و به نحوی می توان گفت مهم ترین تفاوت آن ها در 4K بودن آن ها و حافظه داخلی شان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =