اخبار, اخبار بازی

✅🟡 ترفند‌های کاربردی بازی Alan Wake 2

✅🟡 ترفند‌های کاربردی بازی Alan Wake 2

بازی Alan Wake 2 یک عنوان وحشت و بقاست که پر شده است از چالش‌هایی مانند حل معما، فایل‌های جنایی و مبارزات هولناک. داستان جدید الن ویک پیچیدگی‌های زیادی داشته که بهتر است بدون اطلاع از مهم‌ترین نکات و ترفند‌های بقا در برایت فالز آن را تجربه نکنید. در ادامه، به مهم‌ترین چیزهایی که باید هنگام تجربه بازی Alan Wake 2 بدانید اشاره می نماییم.

✔ نکات قابل توجه در بازی

نکات قابل توجه در بازی

📌 می‌توانید به هر منطقه دوباره سر بزنید

با این‌که حل سریع تمام معماها و پیدا کردن همه سرنخ‌ها در یک منطقه می‌تواند تبدیل به یک وسواس شود، اگر بدون کامل کردن هر محیط به تجربه ادامه داستان بپردازید هم مشکلی پیش نمی‌آید. بیشتر این محیط‌ ها در آینده‌ هم قابل دسترس می باشند. به محض این‌که معرفی الن ویک و ساگا اندرسون (Saga Anderson) انجام شد، می‌توانید در هر زمان که خواستید آزادانه بین آن‌ها جا به جا شده و مشغول حل کردن مشکلاتشان شوید. شاید یک روایت غیرخطی در عنوانی که شدیدا به داستانش تکیه می‌کند با منطق جور در نیاید، اما بازی Alan Wake 2 کاملا خلاف این موضوع را ثابت کرده است.

📌 با هدفون بازی کنید

حالا که صحبت از داستان و روایت آن شد، باید باز هم به ترسناک‌تر شدن این بازی نسبت به قسمت اول اشاره کنیم. بهتر است که بازی Alan Wake 2 را با هدفون تجربه کنید. نه‌تنها به‌خاطر فاکتور ترس، بلکه برای شنیدن محل دقیق پخش صداها باید از هدفون استفاده کنید تا وقتی توسط دشمنان محاصره شده‌اید شانسی برای مبارزه داشته باشید.

📌 نقشه‌ها را بردارید

وقتی وارد یک منطقه جدید میشوید ، حتما در اولین فرصت نقشه آن‌جا را پیدا کرده و با محیط اطرافتان هم آشنا بشوید. بخش وسیعی از بازی Alan Wake 2 را مشغول حل کردن پازل‌های محیطی، بازگشت به مسیرهای قبلی و زیر و رو کردن هر مرحله برای پیدا کردن سرنخ و آیتم‌های به درد بخور خواهد بود، پس بهتر است سریع‌تر با نقشه‌ها آشنا شده  و این نقشه‌ها معمولا به راحتی پیدا خواهند شد ، اما ممکن است یکی دوتا از آن‌ها را از قلم بیفتد و بعدا دوباره برای پیدا کردنشان اقدام نمایید.

📌 منابع را مصرف کنید

اگر بازی Alan Wake 2 روی درجه سختی نرمال تجربه می نمایید، هیچ ترسی از مصرف کردن منابعتان نداشته باشید.  زیرا میزان مهمات و آیتم‌های بازیابی سلامتی که در جعبه‌ها، کشوها و جاهای دیگر پیدا کرده و به ذخایرتان از همان آیتم‌ها مرتبط خواهد بود . اگر محفظه‌ها را یکی پس از دیگری باز می نمایید و چیزی نصیبتان نمیشود، به این معناست که بیشتر از حد نیازتان منابع در دست دارید. علاوه بر این، یک چهارم هم در بازی وجود دارد که شانس دریافت آیتم‌های ارزشمند را بالا برده و در صورتی که ذخایرتان پر شده باشد ، شانس پیدا کردن آیتم‌های جدید کاهش خواهد یافت.

📌 چرخش سریع

بازی Alan Wake 2 هم مانند همه بازی‌های اکشن سوم شخصی که دوربین‌شان بیش از حد به شخصیت قابل کنترل نزدیک می باشد ، امکان چرخش سریع را به بازیکن خواهد داد . البته چرخش سریع بازی Alan Wake 2 اندکی با دیگر بازی‌ها متفاوت بوده و به جای این‌که برای انجام آن جهت عقب را با یک دکمه دیگر نگه داشته  و تنها کافی‌ست تا آنالوگ سمت چپ را دوبار به عقب برگردانید (یا روی کامپیوتر دوبار S را فشار بدهید). بسیاری از «ربوده‌شده‌»ها تلاش می نمایند تا از پشت به شما حمله کنند و این میان‌بر ساده می‌تواند کمک بزرگی در مبارزه با آن‌ها باشد.

 

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

چنانچه در مورد بازی Alan Wake 2  نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

 

 

😉 سرنخ برای پیدا کردن آیتم‌ها

😉 سرنخ برای پیدا کردن آیتم‌ها

بیشتر آیتم‌هایی که می‌توانید جمع‌آوری نمایید به شکل‌های متفاوت در محیط بازی علامت‌گذاری شده تا بدانید که یک آیتم با ارزش در نزدیکی شما وجود دارد:

–    لانچ‌باکس‌های الکس کیسی معمولا دارای سنگ‌های تخم‌ مرغ رنگ و صلیب‌های بافته شده با الیاف رنگی (به‌نام چشمان ایزد) هستند.
–    پیدا کردن نمادهای مثلثی دوقلو معمولا به انبار منابع فرقه‌ ختم می‌شود.
–    صدای اندک و مواج رادیو معمولا به این معنی است که یک معمای Nursery Rhyme نزدیک شماست.
–    پیکان‌های زرد رنگی که در نور چراغ قوه برق می‌زنند معمولا شما را به سمت مارپیچ‌هایی که Words of Power دارند می‌برند.

📌 حواس‌تان به حروف بزرگ‌ باشد

معماهای Nursery Rhyme بسیار مبهم بوده و بار زیادی را روی دوش تفسیر بازیکن می اندازد . با این حال، بهتر است هنگام خواندن این معماها حواستان به حروف بزرگ باشد. این حروف معمولا برای مشخص کردن کلماتی که سرنخ مهمی به شما می‌دهند استفاده خواهند شد.

📌 سایه‌ها

برخلاف «ربوده‌شده»هایی که در مقابل ساگا قرار می‌گیرند، دشمنان سایه‌ای الن ویک در دنیای تاریک می‌توانند هر جایی که می‌خواهند ظاهر شوند، اما همه آن‌ها مهاجم نیستند و حتی برخی از آن‌ها اهمیتی به الن نمی‌دهند. وقتی با الن بازی می‌کنید، بهتر است وقتی سر و کله دشمنان سایه‌ای پیدا می‌شود به آرامی راه بروید. در این حالت می‌توانید فقط با نشانه گرفتن چراغ قوه روی آن‌ها، از شر بیشترشان خلاص شوید. سایه‌ها در این حالت بدون نیاز به مصرف بیش از حد باتری چراغ قوه یا متمرکز کردن نور، به راحتی محو می‌شوند.

با این حال، به‌خاطر داشته باشید که سایه‌هایی که با روش بالا از بین نمی‌روند می‌توانند ناگهان شما را بگیرند یا سریع حمله کنند که در این صورت، باید آن‌ها را مثل دشمنان عادی بکشید. در کل  بهتر است که هنگام مقابله با این دشمنان سایه‌ای همیشه عملکرد دفاعی داشته تا آسیب حداقلی داشته باشید.

اگر نیاز دارید که وارد جمعیت بزرگ سایه‌ها بشوید ، می‌توانید با استفاده از یک منور دستی به راحتی از شر جمعیت‌های بزرگ آن‌ها خلاص شوید و سایه‌های خطرناک را پس از گیج کردن با این منور، گیر بندازید.

 

پیشنهاد ما به شما : راهنمای خرید ps5 در ایران🎮

 

📌 مهمات را بازیابی کنید

مهمات در بازی Alan Wake 2 محدود بوده ، مخصوصا روی درجات سختی بالاتر. می‌توانید برخی از تیرهای کمان ساگا را بعد از شلیک به ربوده شده‌ها پیدا نمایید . برخی از دشمنان خاص هم که به‌صورت اتفاقی در هر منطقه ظاهر خواهد شد ، پس از مرگ آیتم‌های با ارزشی به شما میدهند.

📌 Perkها را درست انتخاب کنید

منابع زیادی برای ارتقای تمام توانایی‌ها و اسلحه دریافت نخواهید کرد، پس بهتر است نسبت به خرج کردن امتیازهایی که دریافت مینمایید محتاط شوید . ساگا می‌تواند برای ارتقا اسلحه‌اش Manuscript Fragmentها را در لانچ‌باکس‌های الکس کیسی که در محیط بازی مخفی شده‌اند پیدا کرده . در طرف دیگر، الن ویک هم می‌تواند با پیدا کردن Words of Power، درخت مهارت‌های مربوط به آن‌ها را ارتقا بدهد.
با توجه به این‌که ممکن است برخی از آپگرید‌هایی که الن دریافت می‌کند برای سلاح‌هایی باشد که هنوز پیدا نکرده‌اید، بهتر است این آپگریدها را ذخیره کنید تا به محض پیدا کردن سلاح مورد نظر، سریع آن را ارتقا دهید.

📌 کمک برای پیدا کردن آیتم

وقتی نزدیک به وقایع پایانی داستان میشوید ، می‌توانید پیش از عبور از نقطه بدون بازگشت داستان یک چارم پیدا کرده که به پیدا کردن آیتم‌ها کمک خواهد کرد. برای دریافت این چارم باید سگی که روی صحنه Suomi Hall در واتری قرار دارد را نوازش نمایید . با انجام این کار، چارمی دریافت می‌کنید که منابع و نقاط مهم هر منطقه را روی نقشه علامت‌گذاری خواهد کرد.

بازی Alan Wake 2 هم اکنون به صورت دیجیتالی برای کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس در دسترس است.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

چنانچه در مورد بازی Alan Wake 2  نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =