اخبار, اخبار بازی

✅🟡 بازی‌های جدید ماه اکتبر سرویس گیم‌پس معرفی شدند

✅🟡 بازی‌های جدید ماه اکتبر سرویس گیم‌پس معرفی شدند
بله، ماه اکتبر ماهی است که بسیاری از بازی‌های جدید و پرطرفدار معرفی شده‌اند. این بازی‌ها برروی سرویس گیم‌پس عرضه خواهند شد و برخی از آنها عبارتند از:

👈 Far Cry 6: فارکرای 6 یک بازی شوتر اکشن متن‌آزاد است که توسط یوبی‌سافت ساخته شده است. داستان بازی در کشور خیالی یارا پایدار در جنوب آمریکا اتفاق می‌افتد و شما در نقش رویل کاستیو به مبارزه با دیکتاتور محلی به نام Anton Castilloمی‌پردازید.

👈 Back 4 Blood:بازی Back 4 Blood یک بازی تیراندازی اول شخص به سبک بازیهای Left 4 Dead است. شما در این بازی باید به عنوان یکی از اعضای گروه بازماندگان، با همکاری سایر بازیکنان، در مقابل موجودات زامبی و خطرهای دیگر مبارزه کنید.

👈 Metroid Dread: این بازی یک بازی اکشن-ماجراجویی است که توسط Nintendoساخته شده است. در Metroid Dread، شما در نقش شکارچی فضایی Samus Aran قرار می‌گیرید و برای مقابله با تهدیداتی از جنس ایکس پارازیت مبارزه می‌کنید.

👈 FIFA 22:بازی FIFA 22 ادامه‌دهنده‌ی این سری محبوب شبیه‌ساز فوتبال است. بازیکنان می‌توانند تیم مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در مسابقات و حالت‌های مختلفی مانند کاریرا و آنلاین به رقابت بپردازند.

👈 Guardians of the Galaxy: این بازی براساس کمیک های محبوب Guardians of the Galaxyساخته شده است. شما در نقش ستاره نگهبان و رهبر گروه، پیتر کوئیل (Star-Lord) قرار می‌گیرید و به همراه گروه خود برای نجات کهکشان مبارزه می‌کنید.

این تنها برخی از بازی‌های جدیدی هستند که برروی سرویس گیم‌پس معرفی شده‌اند. همچنین، بسیاری از بازی‌های دیگر نیز در این ماه و در سایر پلتفرم‌ها روانه بازار شده‌اند. برای به‌روزرسانی دقیق‌تر، میتوانید به منابع معتبر به عنوان سایت رسمی گیم‌پس یا سایت های خبری مراجعه کنید.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

چنانچه در مورد  بازی های جدید گیم پس نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

 

🎮 بازی های معروف در سرویس گیم‌پس

 بازی های معروف در سرویس گیم‌پس

در ادامه، برخی ازبازی‌های معروف این ماه که در سرویس گیم‌پس معرفی شده‌اند را برایتان معرفی می‌کنم:

  1. Far Cry 6
  2. Back 4 Blood
  3. Metroid Dread
  4. FIFA 22
  5. Guardians of the Galaxy

📌 همچنین، برخی از بازی‌های دیگری که معرفی شده‌اند عبارتند از:

  • Alan Wake Remastered
  • Hot Wheels Unleashed
  • Age of Empires IV
  • Mario Party Superstars (Nintendo Switch)
  • Battlefield 2042 (برای پلتفرم‌های مختلف)

به‌هر حال ممکن است در دستگاه گیم‌پسشما بازی‌های جدید اکتبر را ببینید و از آنها لذت ببرید. با استفاده از سرویس گیم‌پس، شما می‌توانید به جدیدترین بازی‌ها دسترسی داشته باشید بدون اینکه نیاز به خرید جداگانه آنها داشته باشید. تا قبل از عرضه هر بازی، می‌توانید با استفاده از سرویس گیم‌پس به آن دسترسی داشته باشید. همچنین، این سرویس امکان اجاره بازی‌ها و تجربه آنها را در قالب یک هزینه‌ی ماهانه فراهم می‌کند.

 

پیشنهاد ما به شما : راهنمای خرید ps5 در ایران🎮

 

⬅ Far Cry 6: فارکرای 6 یک بازی شوتر اکشن متن‌آزاداست که توسط یوبی‌سافت ساخته شده است. داستان بازی در کشور خیالی یارا پایدار در جنوب آمریکا اتفاق می‌افتد و شما در نقش رویل کاستیو به مبارزه با دیکتاتور محلی به نام Anton Castillo می‌پردازید.

⬅ Back 4 Blood:بازی Back 4 Blood یک بازی تیراندازی اول شخص به سبک بازیهای Left 4 Deadاست. شما در این بازی باید به عنوان یکی از اعضای گروه بازماندگان، با همکاری سایر بازیکنان، در مقابل موجودات زامبی و خطرهای دیگر مبارزه کنید.

⬅ Metroid Dread:این بازی یک بازی اکشن-ماجراجویی است که توسط Nintendoساخته شده است. در Metroid Dread، شما در نقش شکارچی فضایی Samus Aran قرار می‌گیرید و برای مقابله با تهدیداتی از جنس ایکس پارازیت مبارزه می‌کنید.

⬅ FIFA 22:بازی FIFA 22ادامه‌دهنده‌ی این سری محبوب شبیه‌ساز فوتبال است. بازیکنان می‌توانند تیم مورد علاقه خود را انتخاب کرده و در مسابقات و حالت‌های مختلفی مانند کاریرا و آنلاین به رقابت بپردازند.

⬅ Guardians of the Galaxy: این بازی براساس کمیک های محبوب Guardians of the Galaxy ساخته شده است. شما در نقش ستاره نگهبان و رهبر گروه، پیتر کوئیل (Star-Lord) قرار می‌گیرید و به همراه گروه خود برای نجات کهکشان مبارزه می‌کنید.

بنابراین، در صورتی که علاقه‌مند به بازیکردن بازی‌های جدید هستید، می‌توانید با استفاده از سرویس گیم‌پس بدون نگرانی از هزینه‌ی خرید بازی‌ها، از آنها لذت ببرید. من شما را تشویق می‌کنم که به منابع خبری معتبر و سایت رسمی گیم‌پس مراجعه کنید تا اطلاعات تکمیلی درباره لیست بازی‌های معرفی شده در اکتبر را بیابید و ببینید کدام یک از آنها شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و می‌خواهید با آن بازی کنید.

 

چنانچه در مورد بازی های جدی گیم پس نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + پنج =