اخبار, اخبار سخت افزار

🟡🟢 برخی از لوازم جانبی متفرقه‌ی ایکس باکس مسدود می‌شوند

🟡🟢 برخی از لوازم جانبی متفرقه‌ی ایکس باکس مسدود می‌شوند

به تازگی چندی از کاربران کنسول ایکس باکس گزارش داده‌اند که دیگر نمی‌توانند روی کنسول‌های ایکس باکس خود از برخی از لوازم جانبی خاص شرکت‌های ثالث، که تا کنون از آن‌ها استفاده می‌کردند، استفاده کنند. طبق گزارش کاربران، پیام‌های خطایی مربوط به اینکه این دسته از لوازم جانبی توسط کمپانی مایکروسافت «غیر مجاز» تلقی می‌شوند برای این دسته از کاربران نمایش داده شده در آن‌ها اعلام شده است که تا تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۱ آبان ۱۴۰۲) دیگر نمی‌تواند از این لوازم جانبی روی کنسول ایکس باکس خود استفاده کنند. الان ، کمپانی مایکروسافت در بیانیه‌ای به تایید سیاست جدید این کمپانی در مورد ممنوعیت استفاده  از برخی لوازم جانبی شرکت‌های ثالث در کنسول ایکس باکس پرداخته.

⬅ این کمپانی تایید کرد در آینده، دسته‌ای از لوازم جانبی‌ ساخته توسط دیگر شرکت‌ها، که توسط کمپانی مایکروسافت مجوز رسمی دریافت نکرده‌اند، روی کنسول‌های ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس مسدود خواهند شد. کمپانی مایکروسافت اعلام کرد که دلیل چنین اقدامی، به خطر افتادن تجربه بازی در حین استفاده از این لوازم جانبی است و در آینده، تنها لوازم جانبی کمپانی  مایکروسافت و شرکت‌هایی که از این کمپانی مجوز گرفته‌اند، قابل استفاده خواهند بود.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

کمپانی مایکروسافت در بیانیه‌اش گفت :«لوازم جانبی کمپانی مایکروسافت و سایر کمپانی‌های سخت افزاری شریک، با استاندارد‌های کیفی برای عملکرد، امنیت و ایمنی، طراحی و تولید خواهند شد. لوازم جانبی غیر مجاز می‌توانند تجربه بازی در کنسول‌های ایکس باکس (کنسول ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و اس) را به خطر انداخته . بازیکنان ممکن استد یک پیام اخطار مبنی بر غیر مجاز بودن لوازم جانبی استفاده شده دریافت نمایند . در نهایت، استفاده این دسته از لوازم جانبی، برای حفظ تجربه بازی مسدود خواهد می شود.»

⬅ مایکروسافت لیست کاملی از لوازم جانبی این کمپانی و شرکت‌های ثالث، که به صورت رسمی توسط کنسول‌های ایکس باکس پشتیبانی میشوند را ارائه کرده که می‌توانید در اینجا مشاهده نمایید.

اگرچه در گذشته اشاره شده بود که این اقدامات به منظور افزایش تمرکز بر تایید لوازم جانبی بی‌سیم شرکت‌های ثالث می باشد ، اما این کمپانی هنوز برنامه زمانی دقیقی در این زمینه ارائه نکرده . پس برای به روز رسانی‌های بیشتر، با ما همراه باشید.

 

چنانچه در مورد  کنسول ایکس باکس  نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 10 =