بررسی, بررسی بازی

❌ فوری ،🟢 ویژگی های جدید بازی Mortal Kombat 1

❌ فوری ،🟢 ویژگی های جدید بازی Mortal Kombat 1

بعد از گذشت تنها چند ماه از معرفی بازی Mortal Kombat 1، این بازی به‌زودی برای کامپیوتر،Play Station 5، نینتندو سوییچ و Xbox S/X منتشر خواهد شد . نمایش‌های تازه قسمت جدید مجموعه خبر میدهد که استودیو Nether Realm در توسعه یک عنوان مبارزه‌ای دیگر موفق است و طرفداران سری Mortal Kombat می‌توانند نسبت به تغییرات جدید این بازی امید داشته باشند.

🤩 دیداری دوباره با شخصیت‌های کلاسیک

دیداری دوباره با شخصیت‌های کلاسیک

بعلاوه بازگشت شخصیت‌هایی مثل تانیا (Tanya)، لی می (Lei Mei)، هویک (Havik)، کنشی، رپتایل و اشرا (Ashrah)، باید دید که این شخصیت‌ها و دیگر مبارزینی که در قسمت‌های قبلی حضور داشتند، با تغییرات کلی در جهان بازی چه تغییری نسبت به گذشته دارند.

✔ می‌دانیم که شخصیت‌های متفاوتی مثل رایدن که هنوز قدرت‌های برقی خود را حفظ کرده، خیلی از اصل خود دور نشده‌اند، اما سبک مبارزه‌‌شان شدیدا با گذشته متفاوت خواهد بود.

 

پشنهاد ما به شما : تریلر گیم‌پلی بازی Final Fantasy 7 Rebirth🤩

چنانچه در مورد فوری ،ویژگی های جدید بازی Mortal Kombat 1 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

 

🟢 چند ضرب های جدید

چند ضرب های جدید

بازی Mortal Kombat 11 مشکلات خاص خود را داشت ، ولی احتمالا بزرگترین آن‌ها مربوط به سیستم مبارزه بازی بوده است . عده‌ای عقیده داشتند که روند مبارزات به‌ اندازه کافی سریع‌ نبوده و در طرف دیگر هم عده‌ای اعتقاد داشتند که خیلی زود می‌توان همه‌چیز مبارزات را آموخت و چیز چالش برانگیزی در آن وجود نخواهد داشت .

تا جایی که در نمایش‌های بازی Mortal Kombat 1دیدیم، این بازی چندضرب‌های جدید، با محدودیت کمتر و سرعت بیشتری ارائه می نماید که البته چندضرب‌های هوایی هم بین آن‌ها دیده خواهد شد.  با گذشت زمان مشخص می شود که مبارزات این بازی تا چه اندازه متعادل بوده ، اما فعلا حتی با وجود کمبودی که در تنوع شخصیت‌ها دیده میشود ، همه چیز جذاب به‌نظر می آید.

⚔ مبارزهای Kameo

مبارزهای Kameo

قسمت مهمی از جذابیت‌های سیستم مبارزه جدید بازی Mortal Kombat 1 به‌خاطر حضور مبارزهای Kameo کی باشد که آن‌ها در مبارزات به کمک شما خواهند آمد و در شرایط مشخص، مثل شرکت در چندضرب‌ها یا حتی دفع پرتابه‌ دشمنان، حرکات منحصر به فردی خواهند داشت و برای استفاده از آن‌ها باید منتظر بهترین زمان باشید .

⬅ البته استفاده از Kameoها بدون محدودیت نبوده و با هر بار کمک گرفتن از آن‌ها، باید اندکی برای استفاده دوباره منتظر شوید . در هر حال، دیدن شخصیت‌هایی مثل سونیا بلید (Sonya Blade)، جکس (Jax)، فراست (Frost) و سایرکس (Cyrax) با ظاهر کلاسیک‌ خود خوشحال‌کننده هستند.

😏 فیتلیتی و بروتلیتی

فیتلیتی و بروتلیتی

فیتلیتی و بروتلیتی‌ امضای سری Mortal Kombat و شاید دلیل اصلی شهرت این مجموعه اند . باتوجه به این‌که تمام فیتلیتی‌های بازی قبل از انتشار نمایش داده شده اند ، ولی  می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که استودیو NetherRealm به بهترین شکل آن‌ها را برای بازی Mortal Kombat 1 طراحی نموده.

✔ فیتلیتی‌های خونینی مثل له کردن حریف زیر چکمه‌های جکس، جدا کردن سر (به همراه ستون فقرات) در چندین فیتلیتی و پرتاب کردن دشمنان به یک سیاه چاله توسط لو کنگ، خبر از مبارزات خونینی را داده که طرفداران به انتظار نشسته اند.

✔ خوشبختانه بازی Mortal Kombat 1 در زمینه فیتلیتی کمبودی نداشته و حتی مبارزهای جدید Kameo این بازی هم فیتلیتی‌های مخصوص به خود را دارند .

بیشتر این فیتلیتی‌ها مانند بوسه مرگ سونیا و له کردن دشمنان زیر چکمه جکس یادآور فیتلیتی کلاسیک هر مبارز بوده و شاید از  این موارد بتوان استفاده بیشتری از حس نوستالژی طرفداران بدانیم، اما وجود آن‌ها در کنار لیست طولانی فیتلیتی شخصیت‌های اصلی ترکیب کاملی از همه‌چیزهایی که بازیکنان می‌خواهند را ارائه می نماید.

 

پیشنهاد ما به شما : راهنمای خرید ps5 در ایران🎮

 

📄 دیالوگ‌های ورودی 

دیالوگ‌های ورودی 

اگر از کنایه‌های شخصیت‌ها در ابتدای هر مبارزه لذت میبردید، از بازگشت آن‌ها در بازی Mortal Kombat 1لذت فراوانی می برید. بحث بین مبارزها عمق بیشتری پیدا نموده و حالا آن‌ها به تاریخچه همدیگر هم اشاره خواهند کرد که جذابیت خاص خود را دارد. با توجه به چیزهایی که در تریلرها و بتای بازی دیده ایم، در این زمینه هم کمبودی وجود نداشته و همه چیز همانطور است .

بعد از تجربه بخش Towers of Time، حالا دوباره نوبت به برج‌های قدیمی مجموعه رسیده ، پیچیدگی‌های پیشین این بخش از بین رفته‌ و حالا کافیست یک مبارز اصلی و Kameo انتخاب نمایید و با مبارزه‌هایی که به‌صورت تصاعدی سخت میشوند، خودتان را به بالای برج رسانده و شاید این بخش هم پیچیده‌تر از چیزی باشد که تا الان مشاهده کرده ایم، ولی زیبایی آن به سادگی‌اش است و امیدواریم که پیچیدگی اضافی و دست و پاگیر به آن اضافه نشده باشد.

😇 شخصی‌سازی

شخصی‌سازی

در بخش Invasions می‌توانید شخصیتتان را شخصی‌سازی نمایید، توانایی‌ها را با ارتقا سطح افزایش داده و طلسم‌های مختلفی برای بازیابی خط سلامتی یا بهبود پرتابه‌ها استفاده نمایید. فروشگاه‌های متفاوتی و رازهای زیادی در این بخش وجود دارند که البته استودیو NetherRealm تا پیش از عرضه بازی صحبتی از آن‌ها نکرده و باید دید که این بخش می‌تواند مثل بازی Mortal Kombat 11 بازیکنان را به تجربه بیشتر بازی برای دست‌یابی به آیتم‌های ارزشمند داخل بازی تشویق ‌کند یا نه .

🎮 محتویات فصلی

به‌نظر می‌رسد که بخش Invasions رویکرد جدیدی به بتل پس خواهد داشت که می‌تواند جذاب به نظر آید . قرار است که هر شش هفته یک چالش جدید با جوایز، باس‌فایت و مهاجم‌های جدید به بخش Invasions اضافه ‌شود. اما خبر خوب این است که بازی Mortal Kombat 1 قرار نیست دارای هیچ بتل پسی باشد.

📌 برای خرید آیتم‌های مذکور باید با تجربه بازی در هر بازه زمانی شش هفته‌ای مقداری پول داخل بازی کسب ‌نمایید که نمی‌توان با پول واقعی تهیه کرد و شنیدن چنین خبری در سال 2023 به‌قدری عجیب خواهد بود که تا وقتی بازی منتشر نشود و خودمان از آن مطمئن نشویم، قابل باور نیست. با این حال، به‌نظر می‌رسد که استودیو NetherRealm تمام تلاشش را خواهد کرد تا دوباره طرفداران این مجموعه را با بازی Mortal Kombat 1 به این مجموعه باز گردند.

 

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ 19 سپتامبر (28 شهریور) برای کامپیوتر، Play Station 5، نینتندو سوییچ و Xbox S/X منتشر خواهد شد.

 

پیشنهاد ما به شما : ✅🎮 همه چیز درباره نسخه‌های بازی Final Fantasy 7: Rebirth

چنانچه در مورد فوری ،ویژگی های جدید بازی Mortal Kombat 1 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − دو =