تریلر بازی Final Fantasy 7 Rebirth در رویداد Summer Game Fest  به نمایش گذاشته شد و بالاخره کلود و دوستانش را در سرزمین‌های اطراف میدگار نشان داد. این تریلر ترکیبی از گیم‌پلی و کات‌سین‌های CG بوده و البته در آخر آن مشخص می‌شود که این بازی قرار بوده در اولین‌ ماه‌های سال 2024، برای کامپیوتر وPlay Station 5 منتشر بشود و دیگر خبری از نسخه Play Station 4  نخواهد شد . نسخه Play Station 5 این بازی قراراست در دو دیسک در بازار عرضه شود.

قسمت دوم از سه‌گانه ریمیک بازی Final Fantasy 7 یک‌سال پیش معرفی شد و یوشینوری کیتاسه (Yoshinori Kitae)، تهیه کننده بازی Final Fantasy 7 Rebirth در همان زمان اعلام  کرد که این بازی در فصل زمستان سال آینده منتشر خواهد شد و باتوجه به اعلام رسمی سازندگان مبنی بر عرضه بازی Final Fantasy 7 Rebirth در اولین ماه‌های سال 2024،  اینظور به‌نظر می‌رسد که روند توسعه این بازی مطابق برنامه پیش خواهد رفت.
کیتاسه هفته پیش هم به روند توسعه بازی Final Fantasy 7 Rebirth اشاره کرد.

«روند توسعه بازی طیق برنامه به خوبی پیش می‌رود و ما در حال مشخص کردن تاریخ انتشار دقیق این بازی هستیم.»

بعلاوه ، کارگردان این بازی هم گفته که تیم سازنده در تلاش بوده تا در این بازی یک تجربه کامل به بازیکنان ارائه نماید تا آن دسته از بازیکنان کهاز قسمت اول را تجربه ای ندارند هم بتوانند از تجربه بازی Final Fantasy 7 Rebirth لذت کافی را ببرند.

پیشنهاد ما به شما :PS5   ,  هدست PS VR 🌟

چنانچه در مورد پیش‌خرید بازی Final Fantasy 7: Rebirth نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚