اخبار, اخبار بازی

تایید ساخت کالاف دیوتی در سال 2020

Call Of Duty-consolland-sony-microsoft-captan price-modern warfare

در جدیدترین گزارش مالی شرکت اکتیویژن، ساخت نسخه جدید  کالاف دیوتی Call of Duty تایید شد، اما اطلاعاتی از پروژه و تیم سازنده آن در دسترس نیست.

با توجه به جستجو های تیم خبری کنسول لند نکته‌ی جالب این معرفی، عدم اعلام سازنده بازی است. معمولا در تایید اولیه، اکتیویژن اطلاعاتی را از بازی در اختیار کاربران و رسانه‌ها قرار نمی‌دهد، اما اعلام نشدن تیم سازنده، کمی عجیب و از قضا جالب به‌نظر می‌رسد. این در حالی است که مدتی پیش، اعلام شد که نسخه سال جاری میلادی کالاف دیوتی توسط استودیو تری‌ آرک (Treyarch) ساخته خواهد شد، زیرا استودیوهای اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) و ریون سافتور (Raven Software) دچار مشکلات مختلفی شده بودند.

همچنین شایعاتی منتشر شد از اینکه نسخه جدید کالاف دیوتی دارای یک حالت داستانی هم خواهد بود که وظیفه‌ی ساخت آن برعهده اسلج‌همر گیمز و ریون سافتور است و تری‌آرک روی آن نظارت خواهد کرد. شایعات دیگری هم به‌گوش می‌رسد که Call of Duty 2020 جدا از اینکه برای پلی‌ استیشن 4 و ایکس‌ باکس وان عرضه می‌شود، با عرضه کنسول‌های نسل آینده، در دسترس کاربران پلی‌ استیشن 5 و ایکس‌ باکس سری ایکس هم قرار خواهد گرفت.

اکتیویژن (Activision)، ناشر مجموعه Call of Duty، هر سال نسخه جدیدی از کالاف دیوتی Call of Duty را تایید می‌کند که در پاییز در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، اکتیویژن در گزارش مالی سه‌ماهه چهارم سال مالی جاری خود، ساخته شدن Call of Duty 2020 را تایید کرد.

نکته‌ی جالب این معرفی، عدم اعلام سازنده بازی است. معمولا در تایید اولیه، اکتیویژن اطلاعاتی را از بازی در اختیار کاربران و رسانه‌ها قرار نمی‌دهد، اما اعلام نشدن تیم سازنده، کمی عجیب و از قضا جالب به‌نظر می‌رسد. این در حالی است که مدتی پیش، اعلام شد که نسخه سال جاری میلادی کالاف دیوتی توسط استودیو تری‌ آرک (Treyarch) ساخته خواهد شد، زیرا استودیوهای اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) و ریون سافتور (Raven Software) دچار مشکلات مختلفی شده بودند.

بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم که اکتیویژن در چه زمانی به‌صورت رسمی از نسخه جدید کالاف دیوتی، رونمایی می‌کند. نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ احتمال می‌رود شاهد یک ریبوت از مجموعه Black Ops باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هفده =