اخبار, اخبار بازی

شروع XP دوبرابر در Call of Duty: Modern Warfare

Call Of Duty-consolland-sony-microsoft-captan price-modern warfare

پس از بررسی های تیم خبری کنسول لند استودیوی Infinity Ward از شروع XP دوباربر در Call of Duty: Modern Warfare خبر داد.

تا پایانِ فصل اول بازی Call of Duty: Modern Warfare زمان زیادی باقی نمانده است و هفته‌ی آینده شاهد آغاز فصل دوم آن خواهیم بود. حالا مطابقِ تازه‌ترین اخبارِ بازی، استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) برای آماده‌کردن بازیکنان برای فصل بعدی، رویداد XP دو برابر را در دسترسِ بازیکنان Call of Duty: Modern Warfare قرار داده است که تا تاریخ ۲۶ بهمن (۱ فوریه) ادامه خواهد داشت. این بدان معنا است که بازیکنان می‌توانند تا هفته‌ی آینده دو برابر Tier بتل پَس، دو برابر XP و دو برابر Weapon XP دریافت کنند.

فصل دوم باید در کنار برخی از نقشه‌ها و حالت‌های تازه، آیتم‌های تزئینی جدیدی را از طریق بتل پَس در دسترس قرار دهد. بازیکنان همچنین می‌توانند انتظار سلاح‌های جدیدی را داشته باشند که حتی بدون نیاز به خریداری بتل پَس قابل دریافت خواهند بود.

در فصل دوم بازی شاهد بازگشت کاراکتر گوست از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 خواهیم بود. گوست در روزهای نه‌چندان دور یکی از کاراکترهای محبوبِ بازی بود؛ بنابراین احتمالاً بازیکنان قادر به آزادسازی این کاراکتر از طریق بتل پَس خواهند بود. باید دید که پیش‌زمینه‌ی داستانی این کاراکتر چگونه روایت می‌شود و آیا در بخش Spec Ops یا بخش‌های دیگر نقشی دارد.در پایین با تریلر کوتاهی که منتشر شده میبینید که این رویداد کلید خورده و همه ی علاقه مندان این بازی منتظر هستند.

به محض اینکه اطلاعات جدیدی به دست تیم کنسول لند برسد ما به سرعت برای شما کاربران عزیز نشر می دهیم و شما را در جریان تمامی اخبار مربوط به این بازی قرار می دهیم.

انتظارات شما از فصل دوم این بازی چیست؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

اگر تمایل به دنبال کردن اخبار بروز بازی دارید پس با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + چهارده =