اخبار بازی, اخبار کنسول, بررسی سخت افزار

تشابه اسمXbox Series X و Xbox One X مشکلاتی برای خریداران به وجود آورده است.

تشابه اسم Xbox Series X با Xbox One X مشکلاتی برای خریداران به وجود آورده است.

مشکلاتی که شباهت اسم Xbox Series X و Xbox One X برای خریداران به وجود آورده است.

احتمالا افراد زیادی به دلیل تشابه اسمی کنسول های ایکس باکس  Xbox Series X و Xbox One X ، در آمازون آن ها را اشتباه پیش خرید کرده اند.به دنبال مشخص شدن قیمت ها و ویژگی های محصولات جدید دو شرکت بزرگ سونی و مایکروسافت ، حال نوبت به بازیکنان و طرفداران رسیده است تا کنسول یا کنسول های مد نظر را در فهرست خرید خود قرار دهند. اما اگر افرادی که هیچ اطلاعاتی از کنسول های تازه معرفی شده ندارند، صرفا به قصد خرید جدیدترین کنسول وارد بازار اینترنتی شوند، آیا ممکن است در تشخیص آن ها با مشکل مواجه شوند؟
خب به احتمال زیاد، تنها این مشکل ممکن است برای سری کنسول های ایکس باکس رخ دهد. از آن جایی که اسامی دو محصول جدید مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس با دو کنسول گذشته ی آن یعنی ایکس باکس وان ایکس و ایکس باکس وان اس تشابه اسمی دارند و واضح نیست که کدام یک جدیدتر هستند، ممکن است منجر به اشتباهات بسیاری در خرید شوند.

تشابه اسم Xbox Series X با Xbox One X مشکلاتی برای خریداران به وجود آورده است.

مقاله های مرتبط: مشکلات فروشگاه های مختلف پس از آغاز پیش فروش ایکس باکس سری ایکس مایکروسافت شرکت بتسدا و تمامی بازی های آن را خریداری کرد
حال به دنبال پیش خرید Xbox Series X و Xbox Series S به نظر می رسد که برخی از خریداران محصولات اشتباهی را پیش خرید کرده اند که می تواند نگران کننده باشد. آمار منتشر شده از فروش ایکس باکس در آمازون نیز، احتمالا چنین اشتباهاتی را تایید می کند.

طبق این آمار، کنسول Xbox One X روی نمودار با افزایش فروش %۷۴۷ درصدی روبه رو شده است. علاوه بر اینکه این خبر واقعا شگفت انگیز است، می تواند مهر تاییدی نیز بر اشتباهات رخ داده در بعضی از خرید ها باشد. البته از آن جایی که Microsoft در گذشته نیز تایید کرده بود که تولید ایکس باکس وان ایکس متوقف می شود ، ممکن است افرادی به همین دلیل دست به خرید Xbox One زده باشند، هرچند که اصلا نمی‌توان چنین فروشی بالایی را توجیه کند و کاملا دور از ذهن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =