ps5, اخبار, اخبار بازی, بررسی, بررسی بازی, بررسی بازی

بهترین بازی های2020 (قسمت دوم)

بهترین بازی های آینده (قسمت دوم)

بازی های2020:

هاله بی نهایت

هاله بی نهایت

هاله بی نهایت
بسترهای نرم افزاری: رایانه های شخصی ، Xbox One ، Xbox Series X
تاریخ انتشار: تعطیلات 2020

بازی های2020

داشتن یک سرصفحه جالب کنجکاوی جدید و دویدن بر روی موتور بازی با نام تجاری جدید با نام Slipspace ، اولین تریلر Halo Infinite تقریباً به نظر می رسد که ماجراجویی بعدی Master Chief خصوصیات MMO به آن داشته باشد یا لااقل بازتر و sandbox باشد.

مانند طعم. این شات فوراً آشنا از زره های او همچنین یک سقوط فن آوری بالقوه برای اسپارتان مورد علاقه هر کسی را تحریک می کند ، هرچند که جزئیات نقشه در حال حاضر همچنان خسته کننده است. MMO یا در غیر این صورت ، Halo: Infinite فقط بازگشت هاله ای است که همه منتظر آن بودیم.

گودال

گودال

گودال
بستر های نرم افزاری (های): PS5، PC (فروشگاه بازی های Epic)
تاریخ انتشار: تعطیلات 2020

بازی های2020

به عنوان یکی از اولین بازی هایی که برای کنسول نسل بعدی سونی معرفی می شود ، Godfall قرار است در PS5 در انتهای سال قرار بگیرد. توسعه دهندگان Counterplay Games ، آن را به عنوان یک عمل غارت محور RPG ، با تمرکز بر مبارزه با غوغا در زمان واقعی توصیف می کنند.

IP جدید در یک دنیای فانتزی با “شوالیه های قهرمانانه ، جادوگری آرکانه و قلمروهای ممنوعه” تنظیم شده است. این بازی همچنین می تواند به طور کامل در بازی مشترک یا انفرادی مورد نظر شما انجام شود.

ما هنوز چیزهای بیشتری درباره این غارتگر غافلگیرانه نمی دانیم ، اما تریلر بسته بندی شده اکشن و تنظیم عالی فانتزی بازی مطمئناً مورد توجه شماست.

پیشی

پیشی

پیشی
بسترهای نرم افزاری: رایانه های شخصی ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، Xbox Series X
تاریخ انتشار: تعطیلات 2020

بازی های2020

IP تیرانداز کاملاً جدید از People Can Fly و توسط Square Enix منتشر شده است Outriders. شما به عنوان یک عضو بشریت بازی می کنید که مجبور به فرار از زمین است ، و روی سیاره ای به نام Enoch فرود آمده است. اما طوفان شدید به نام “ناهنجاری” آنها را وادار به عقب نشینی می کند.

با این حال ، هنگامی که آنها بیدار می شوند ، همه خود را با قدرت های مسخره آمیز می بینند. این اثر عظیم با Doom ملاقات می کند و ما بسیار در آن هستیم.

Deathloop

Deathloop

Deathloop
بستر های نرم افزاری (ها): PS5 (اختصاصی به موقع) ، رایانه شخصی
تاریخ انتشار: تعطیلات 2020

بازی های2020

تصور کنید Groundhog Day ، اما شما دو قاتل هستید که در نهایت هر روز یکدیگر را می کشید ، و سپس حالت تهوع تبلیغاتی را تکرار می کنید. خوب ، این Deathloop است. بازی در صخره مرموز سیاه اتفاق می افتد ، در آنچه که به عنوان “زمان جنون” توصیف شده است.

در حال توسعه در آرکانه لیون ، مشخص است که دو قاتل ما ایده های متفاوتی از وضعیت فعلی خود دارند. جولیانا می خواهد از آن محافظت کند ، در حالی که کول امیدوار است که چرخه بی پایان خود را از بین ببرد ، اما آنچه همیشه انجام می دهند کشتن یکدیگر هستند. دوباره و دوباره.

Assassin's Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla
بسترهای نرم افزاری: رایانه های شخصی ، Xbox One ، PS4 ، PS5 ، Xbox Series X
تاریخ انتشار: تعطیلات 2020
خرید: پیش سفارشات Assassin’s Creed Valhalla

بازی های2020

وقت آن است که با Assassin’s Creed Valhalla ، Assassin’s Creed Valhalla ، یک دوره ایمان به دوران وایکینگ ها وارد کنید ، آخرین ورود در سریال طولانی مدت یوبی سافت. شما به عنوان Eivor (مرد یا زن) بازی خواهید کرد ، یک مهاجم وایکینگ است که باید قبیله خود را از دشتهای یخی نروژ به خانه جدیدی در انگلیس هدایت کند.

اگرچه این قرون تاریک است ، بنابراین انگلیس کشوری است که توسط مجموعه ای از اربابان خردسال و پادشاهی های متخاصم رهبری می شود. آیا شما این سرزمین را تسخیر خواهید کرد؟ به زودی می فهمید

 

مرد عنکبوتی: مایلز مورالس

مرد عنکبوتی: مایلز مورالس

مرد عنکبوتی: مایلز مورالس
بسترهای نرم افزاری: PS5
تاریخ انتشار: تعطیلات 2020

بازی های2020

Insomniac یک ماجراجویی پرتلاش وب دیگر را به پایان سال رسانده و مایلز مورالس را به عنوان مرد عنکبوتی معرفی می کند. مجموعه ای برای آمدن به PS5 ، Spider-Man: Miles Morales یک بازی مستقل است که در آن ما او را به عنوان داستان استاد مایلز دنبال می کنیم به عنوان او تسلط جدید احساس spidey خود را.

با توجه به گسترش و ساخت نسخه PS4 2018 ، گفته می شود این جدیدترین بازی Spider-Man با بهره گیری کامل از SSD PS5 ، باعث می شود سریع سفر در نیویورک را تقریباً لحظه به لحظه انجام دهید.

 

 

یاکوزا: مثل اژدها

یاکوزا: مثل اژدها

یاکوزا: مثل اژدها
بسترهای نرم افزاری: Xbox Series X، PS4، Xbox One، PC
تاریخ انتشار: تعطیلات 2020

بازی های2020

طرفداران Yakuza که قبلاً در ژاپن عرضه شده اند ، ناامید شده اند تا نسخه ی غربی را برای Yakuza: Like a Dragon ، مشاهده کنند و اکنون این مسیر را طی کرده است.

توسعه دهنده سگا این بازی را “نقطه ورود انفجاری” به سریال می نامد ، زیرا این اولین کسی است که به جای سبک سنتی ضرب و شتم سنتی به کار می رود – یک تصمیم جنجالی برای برخی از طرفداران. این تلاش برای ایجاد این مطلب بیشتر از یک RPG اکشن نسبت به سایر سریال ها است.

اما در غیر این صورت ، این یک قطعه تازه از عمل Yakuza است ، با یک شخصیت جدید در قالب Ichiban Kasuga ، یک یاکوزا در سطح پایین از یک خانواده کوچکتر.

این داستان پس از ترک Ichiban پس از گذراندن 18 سال جنایتی که مرتکب شده بود ، از زندان خارج می شود و همه چیز تغییر یافته ، از جمله خانواده ای که وی را پشت سر گذاشت ، کشف می کند.

بهترین بازی های آینده (قسمت اول)
تحلیل بازی Call of Duty

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =