اخبار, اخبار بازی, بررسی, بررسی بازی, بررسی بازی

تحلیل بازی Call of Duty

درباره Call of Duty بیشتر بدانید!

 

تحلیل بازی ندای وظیفه

Call of Duty یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط اکتیویژن منتشر شده است. از سال 2003 شروع به کار کرد ، ابتدا به بازی های تعیین شده در جنگ جهانی دوم متمرکز شد. با این حال ، با گذشت زمان ، این سریال شاهد بازی هایی بودیم که در دوران مدرن ، در بحبوحه جنگ سرد ، دنیاهای آینده نگر و فضای بیرونی تنظیم شده است. این بازی ها ابتدا توسط Infinity Ward و سپس Treyarch و Sledgehammer Games ساخته شده اند. چندین بازی اسپین آف و دستی توسط سایر توسعه دهندگان ساخته شده است. جدیدترین عنوان ، Call of Duty: Modern Warfare ، در تاریخ 25 اکتبر 2019 منتشر شد.

این سریال در ابتدا روی تنظیمات جنگ جهانی دوم متمرکز شده بود و Infinity Ward عنوانهای اول (2003) و دوم (2005) را در این سریال ایجاد کرد و Treyarch در حال توسعه سوم (2006) بود. (Call of Duty 4: Modern Warfare 2007) یک تنظیم جدید و مدرن را معرفی کرد و ثابت کرد عنوان موفقیت آمیز این سریال است و زیر مجموعه های Modern Warfare را ایجاد می کند. میراث این بازی همچنین در ایجاد نسخه Remastered ، که در سال 2016 منتشر شد ، تأثیر داشت.

دو اثر دیگر ، Modern Warfare 2 ساخته شدند. این سری فرعی در سال 2019 یک بازی راه اندازی مجدد نرم با Modern Warfare دریافت کرد. Infinity Ward همچنین دو بازی خارج از سری زیر مجموعه (Modern Warfare ، Ghosts 2013) و( Infinite Warfare 2016) ایجاد کرده است.

Treyarch قبل از انتشار (Black Ops 2010) و ساخت سریال Black Ops ، یکی از آخرین بازی های مبتنی بر جنگ جهانی دوم یعنی World at War (2008) را ساخت. سه مدخل دیگر ، (Black Ops II (2012) ، III 2015) و 4 (2018) ساخته شده است. Sledgehammer Games که با هماهنگ کننده های Modern Warfare 3 همکاری داشتند ، همچنین دو عنوان با عنوان (Advanced Warfare 2014) و (WWII 2017) تهیه کرده اند.

از فوریه 2016 ، این سریال بیش از 250 میلیون نسخه فروخته است.  فروش تمام بازی های Call of Duty به 15 میلیارد دلار رسید.  سایر محصولات موجود در حق رای دادن عبارتند از: Plan B Toys ، یک بازی با ورق ایجاد شده توسط کمپانی Upper Deck ، مجموعه های Mega Bloks توسط Mega Brands و یک مینی انبارهای طنز که توسط WildStorm Productions منتشر شده است.

Call of Duty تیرانداز بازی های ویدیویی شخص اول مبتنی بر id Tech 3 است و در 29 اکتبر 2003 منتشر شد. این بازی توسط Infinity Ward ساخته شده و توسط Activeision منتشر شده است.

این بازی جنگ های پیاده نظام و سلاح های ترکیبی جنگ جهانی دوم را شبیه سازی می کند.  بسته توسعه ، Call of Duty: United Offensive ، توسط شرکت Grey Matter Interactive با کمک های Pi Studios تهیه و توسط Activeision تولید شده است. این بازی پیروان چتربازی آمریکایی و انگلیس و ارتش سرخ است. نسخه Mac OS X بازی توسط Aspyr Media ارسال شده است.

در اواخر سال 2004 ، نسخه N-Gage توسط نوکیا تهیه و توسط اکتیویژن منتشر شد. نسخه های دیگر منتشر شده برای رایانه های شخصی ، از جمله Collector’s Edition (همراه با موسیقی متن فیلم و راهنمای استراتژی) ، Game of the Year Edition (شامل نسخه بازی ها) و نسخه Deluxe (که شامل گسترش و موسیقی متن فیلم توهین آمیز ایالات متحده است. )

از 22 سپتامبر 2006 ، Call of Duty ، United Offensive و Call of Duty 2 با نام Call of Duty: War Chest برای رایانه شخصی منتشر شدند.  از 12 نوامبر 2007 ، بازی های Call of Duty از طریق بستر تحویل محتوا Valve Steam برای خرید در دسترس بوده اند.

ندای وظیفه 2

Call of Duty 2 یک تیرانداز بازی های ویدئویی اول شخص و دنباله بازی Call of Duty است. این توسط Infinity Ward توسعه یافته و توسط Activeision منتشر شده است. این بازی در طول جنگ جهانی دوم تنظیم شده و از طریق دیدگاه سربازان ارتش سرخ ، ارتش بریتانیا و ارتش ایالات متحده تجربه می شود. این نسخه در 25 اکتبر 2005 برای مایکروسافت ویندوز ، 15 نوامبر 2005 برای Xbox 360 و 13 ژوئن 2006 برای Mac OS X منتشر شد. نسخه های دیگر برای تلفن های همراه ، رایانه های شخصی جیبی و تلفن های هوشمند ساخته شده است.

ندای وظیفه سه

Call of Duty 3 یک تیرانداز اول شخص و سومین قسط در سری بازی های ویدیویی Call of Duty است. بازی در تاریخ 7 نوامبر 2006 ، توسط Treyarch ساخته شد و اولین قسط اساسی در سریال Call of Duty بود که توسط Infinity Ward ساخته نشده است. همچنین اولین نفری بود که در سیستم عامل رایانه شخصی منتشر نشد. این دستگاه در پلی استیشن 2 ، پلی استیشن 3 ، Wii ، Xbox و Xbox 360 منتشر شد.  Call of Duty 3 ارتش آمریکا ، کانادا ، انگلیس و لهستان و همچنین مقاومت فرانسه را پس از D-Day در شکاف Falaise دنبال می کند.

تحلیل بازی  ندای وظیفه: جنگ جهانی دوم

Call of Duty چهاردهمین بازی در این سری است و توسط Sledgehammer Games ساخته شده است.  این دستگاه در 3 نوامبر 2017 در سراسر جهان برای مایکروسافت ویندوز ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد.  این بازی در تئاتر اروپا تنظیم شده است و پس از نبردهای خود در جبهه غربی ، در یک میادین دسته اول پیاده نظام مستقر است و عمدتاً در وقایع تاریخی عملیات Overlord قرار دارد.

Call of Duty

Call of Duty

 تحلیل بازی های جنگی
سریال Modern Warfare)Call of Duty 4)

Call of Duty 4: Modern Warfare چهارمین قدم از سری اصلی است و توسط Infinity Ward ساخته شده است. این اولین بازی در این سریال است که در طول جنگ جهانی دوم تنظیم نشده است ، اما در روز مدرن تنظیم شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز ، نینتندو DS ، پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 در تاریخ 7 نوامبر 2007 منتشر شد. نسخه های بارگیری و خرده فروشی برای سیستم عامل Mac OS X توسط Aspyr در سپتامبر 2008 منتشر شد. از ماه مه 2009 ، Call of Duty 4: Modern Warfare بیش از 13 میلیون نسخه فروخته است.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Call of Duty: Modern Warfare Remastered یک نسخه از دست رفته Call of Duty 4: Modern Warfare است که در کنار Legacy Edition ، Legacy Pro Edition و Digital Deluxe Edition of Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ 4 نوامبر 2016 برای پلی استیشن 4 منتشر شد. ، Xbox One و رایانه شخصی.  بعداً در تاریخ 27 ژوئن 2017 ، برای PS4 و 27 ژوئیه 2017 برای Xbox One و PC به صورت مستقل منتشر شد.  بازی توسط Raven Software و اجرایی تولید شده توسط Infinity Ward ساخته شده است

Call of Duty: Modern Warfare 2

ششمین قسمت از سری اصلی است. این توسط Infinity Ward توسعه یافته و توسط Activeision منتشر شده است.  اکتیویژن بلیزارد در تاریخ 11 فوریه 2009 ، Modern Warfare 2 را اعلام کرد.  این بازی در 10 نوامبر 2009 ، برای Xbox 360 ، PlayStation 3 و Microsoft Windows منتشر شد.  یک تکرار Nintendo DS از بازی با عنوان Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized در کنار بازی و بندر Wii Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد.Modern Warfare 2 دنباله مستقیم بازی Call of Duty 4 است و همان داستان را ادامه می دهد ، پنج سال بعد از بازی اول اتفاق می افتد و شامل چندین شخصیت برگشتی از جمله Captain Price و MacTavish “Soap” می شود.

Call of Duty: Modern Warfare 3

Call of Duty: Modern Warfare 3 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است. این هشتمین قسمت از سری Call of Duty و سومین قوس از کمان Modern Warfare است. به دلیل اختلاف نظر حقوقی بین ناشر بازی و مدیران سابق شرکت Infinity Ward برای ایجاد تغییرات آرایشی در منوهای بازی.  این بازی فقط دو هفته پس از انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2. توسعه یافت. Sledgehammer هدف نخستین حضور در فرانشیزه‌ی Call of Duty برای “بدون اشکال” بود ، و همچنین هدف برای نمرات بررسی Metacritic بالای 95 درصد را تعیین کرده بود.

این بازی در Call of Duty: Modern Warfare 2 ادامه دارد و داستان نبرد داستانی بین ایالات متحده و روسیه را ادامه می دهد ، که در جنگ جهانی سوم بین ملل متحد ناتو و روسیه فوق ملی گرایانه تکامل می یابد. .

تحلیل بازی Call of Duty: Modern Warfare (بازی ویدیویی 2019)

 Call of Duty: (بازی ویدیویی 2019)

Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare شانزدهمین ورودی در سریال Call of Duty است و همچنین یک راه اندازی مجدد از سری Modern Warfare است. این داستان نسبت به بازی های قبلی Call of Duty تیره تر و واقعی تر توصیف شده است. بازی های Modern Warfare (با این حال ، شخصیت هایی مانند Captain Price و موارد دلخواه دیگر سریال). این بازی در تاریخ 30 مه 2019 رسماً فاش شد و در 25 اکتبر 2019 منتشر شد.

دومین قسط اصلی جنگ رویال در حق رای دادن به نام کار با عنوان Call of Duty: Warzone که در مارس 2020 منتشر شد ، به عنوان بخشی از بازی ویدیویی Call of Duty: Modern Warfare اما نیازی به خرید آن ندارد. [90] این عنوان در اولین ماه پس از آزادی از 50 میلیون بازیکن فراتر رفت.

 تحلیل بازی های دیگر
تحلیل بازی Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare یازدهمین قسط اصلی این سریال است که توسط Sledgehammer Games با کمک Raven Software و High Moon Studios ساخته شده است. در نوامبر 2014 آزاد شد. بازی برای اولین بار در این مجموعه بود که دارای حرکات پیشرفته مانند پرش مضاعف و تقویت اسلاید بود.

Call of Duty: Infinite Warfare

Call of Duty: Infinite Warfare سیزدهمین قسط اصلی این سریال است که توسط Infinity Ward ساخته شده و توسط اکتیویژن منتشر شده است. این بازی در 4 نوامبر 2016 منتشر شد.

تحلیل بازی قوس داستان سیاه Ops
ندای وظیفه: جهان در جنگ

Call of Duty: World at War ، ساخته Treyarch ، پنجمین قسمت از سری اصلی است. بعد از جنگ مدرن که منتشر شد ، به عناوین قبلی ، به مجموعه جنگ جهانی دوم باز می گردد ، با نمایش تئاتر اقیانوس آرام و جبهه شرقی. این بازی از همان موتور بازی اختصاصی به نام Call of Duty 4 استفاده می کند و برای کنسول های PC ، PlayStation 3 ، Wii ، Xbox 360 و دستی Nintendo DS در آمریکای شمالی در 11 نوامبر 2008 و 14 نوامبر 2008 در اروپا منتشر شد. از ژوئن 2009 ، Call of Duty: World at War بیش از 11 میلیون نسخه فروخته است. [96] این به عنوان پیش نویس بازی بعدی Treyarch ، Black Ops ، که در همان جهان قرار دارد ، کاراکترها و منابع داستانی را به اشتراک می گذارد.

تحلیل بازی ندای وظیفه عملیات سیاه
 Call of Duty: Ops Black

 Call of Duty:

Ops Black

Call of Duty: Black Ops هفتمین قدم در این سریال است ،  سومین ساخته Treyarch است ، و توسط اکتیویژن برای انتشار در 9 نوامبر 2010 منتشر شد. این اولین بازی در این سری است. در طول جنگ سرد و همچنین بخشی از جنگ ویتنام برگزار شود. در ابتدا برای مایکروسافت ویندوز ، Xbox 360 و PlayStation 3 در دسترس بود و بعداً برای Wii و همچنین Nintendo DS منتشر شد.

Call of Duty: Black Ops II

Call of Duty: Black Ops II نهمین قسط اصلی این سریال است که توسط Treyarch ساخته و توسط اکتیویژن منتشر شده است. این بازی در اول ماه مه 2012 فاش شد.  این اولین بازی در این سری برای فناوری جنگ آتی بود و این کمپین شامل داستان های چند شاخه دار است که با انتخاب بازیکن و انتهای های مختلف هدایت می شود. بعداً در 12 نوامبر 2012 منتشر شد.

Call of Duty: Black Ops III

Call of Duty: Black Ops III دوازدهمین قسط اصلی این سریال است که توسط Treyarch ساخته و توسط اکتیویژن منتشر شده است. بازی در 6 نوامبر 2015 منتشر شد.

Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 پانزدهمین قسط اصلی این سریال است. این برنامه توسط Treyarch ساخته شده و توسط Activeision منتشر شده است. این بازی در 12 اکتبر 2018 منتشر شد.  این نخستین بازی برجسته Call of Duty بود که از یک حالت بازی تبلیغاتی تک نفره صرف نظر می کرد و تنها روی جنبه های چند نفره بازی متمرکز بود. این بازی علاوه بر حالت تعامل چند نفره و زامبی ها ، یک حالت بازی جدید جنگ رویال (Royale) کاملاً جدید را نیز به نام Blackout معرفی کرد.

تحلیل بازی ندای وظیفه: ارواح

Call of Duty

Call of Duty

Call of Duty: Ghosts دهمین قسمت اصلی سریال است و توسط Infinity Ward ساخته شده است. این بازی در 5 نوامبر 2013 منتشر شد. این اولین بازی بود که برای کنسول های نسل یخچال های طبیعی مانند پلی استیشن 4 و Xbox One ساخته شد.

توسعه دهنده اولیه
در سال 2006 ، Treyarch بازی Call of Duty 3 را منتشر کرد که اولین بازی اصلی سریال های بازی Call of Duty بود. Treyarch و Infinity Ward قراردادی را امضا کردند که در آن اعلام می شود تهیه‌کننده در این سریال مجاز خواهد بود بین دو شرکت متناوب باشد.

در سال 2010 ، Sledgehammer Games اعلام کرد که آنها در حال کار روی عنوان اصلی سریال برای حق رای دادن هستند. این بازی به منظور کمک به Infinity .Ward در تولید Modern Warfare 3. به تعویق افتاد. در سال 2014 ، تأیید شد که Sledgehammer. Games عنوان سال 2014 ، Call of Duty: Advanced Warfare را تولید می کند .استودیوها یک چرخش سه ساله را آغاز می کنند.

پس از آنکه (Sledgehammer Call of Duty: WWII 2017) را توسعه داد ، آنها به دلیل انتشار.برای سال 2020 ، فراخوانی جدیدی از Call of Duty را در کنار نرم افزار Raven آغاز کردند. با این حال ، اختلاف نظرهای بین این دو وجود داشت ، که در Treyarch ظاهر شد و کنترل را در دست گرفت.

 

درباره CARRION بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 17 =