اخبار, اخبار بازی, بررسی بازی, بررسی بازی

درباره CARRION بیشتر بدانید

درباره CARRION بیشتر بدانید

 

CARRION یک بازی ترسناک معکوس است که در آن شما نقش یک موجود بی نظیر با منشأ ناشناخته را بر عهده می گیرید. برای گسترش ترس و هراس در کل تأسیسات ، کسانی را که شما را به زندان انداخته اند ، مصرف کنید.

رشد و تکامل خود را با خراب کردن  این زندان و به دست آوردن توانایی های ویرانگر بیشتر و بیشتر بدست می اورد.
Carrion یک بازی ویدیویی ترسناک است که توسط استودیوی Phobia Game ساخته شده و توسط Devolver Digital منتشر شده است.

این بازی به عنوان یک “بازی ترسناک معکوس” توصیف شده است ،  این بازی به بازیکنان این امکان را می دهد تا هیولا شاخکدار را کنترل کنند که هدف از این کار ، راه یافتن از طریق تسهیلات ، گوسفند زدن و کشتن انسان ها در مسیر خود است.

بازی CARRION

CARRION

Carrion برای

ContentsPlayers یک هیولای قرمز ، بی نظیر و پرتلاش را کنترل می کند (با اشاره به بازی ناشناخته کرم Tubifex) با پیشرفت بازی ، بازیکنان می توانند آن را روزرسانی کنند.

طرح

ارگانیسم تیترال در یک مرکز تحقیقاتی متعلق به یک شرکت به نام Relith Science برگزار می شود. مخلوق به منظور پیدا کردن یک خروج ، از هم جدا می شود و از طریق امکانات پیشرفت می کند.

هنگامی که ارگانیسم از طریق تسهیلات پیشرفت می کند ، از طریق کارکنان این مرکز و نیروهای امنیتی می جنگد و فرو می رود. در طول راه ، موجوداتی بخش هایی از کد ژنتیکی خود را که توسط دانشمندان برای مطالعه و مهار حذف شده است کشف می کند ، که اجازه می دهد تا تکامل یابد. اندازه و وسایل بیشتری برای دفاع و تخلف فراهم می آورد.

در طول راه ، این موجود با آنالیز کننده های ماده روبرو می شود که با ورود به خانه ، باعث ایجاد فلاش بک هایی می شوند که منشأ آن را آشکار می کند. این گاری در ابتدا توسط سه دانشمند در حالت بی نظیر زیست توده یافت شد و پس از بیدار شدن ، دو نفر را به قتل رساند و صاحب سوم شد. با این حال ، نیروهای امنیتی Relith می آیند و دانشمندان باقی مانده را اعدام می کنند و موجودات را بیرون می کشند.

سرانجام ، این موجود به مهار اصلی خود باز می گردد و آخرین قطعه ژنتیک به سرقت رفته خود را جذب می کند و به آن اجازه می دهد تا یک شکل انسانی را به طور کامل بازسازی کند،زیرا این دانشمند در اصل آلوده است. این موجود مخفی پس از فرار از امکانات به آنچه که آشکار شده،سیاتل تا حدی قرنطینه شده است می گریزد.

 

بازی CARRION

CARRION

توسعه

Carrion توسط Phobia Game Studio ، توسعه دهنده بازی indie مستقر در ورشو ، لهستان ساخته شده است.  طبق توئیت های توسعه دهنده Sebastian Krośkiewicz ، توسعه در Carrion حداقل از اوایل اکتبر سال 2017 آغاز شد.

گیم پلی از Carrion اولین بار،در کنفرانس توسعه دهندگان بازی 2018 به طور عمومی نشان داده شد. تریلر رسمی فاش کننده بازی،توسط Devolver Digital در تاریخ 9 ژوئن 2019 توسط،Devolver Digital در YouTube بارگذاری شد.Devolver Digital بازی را در جریان کنفرانس مطبوعاتی خود،در E3 2019 ارتقا داد.

موسیقی

موسیقی متن این فیلم توسط کریس ولاسکو توسط برچسب بازی های ویدیویی،Materia Collective در 23 ژوئیه سال 2020 منتشر شد

انتشار

استودیوی Phobia Game نسخه آزمایشی بازی را در اکتبر 2019 در Steam منتشر کرد.

 

تریلر بازی

CARRION

 

 

بازی نیتیدو

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نوزده =