اخبار بازی, اخبار کنسول

دردسترس قرار گرفتن فروشگاه ایکس باکس با ظاهری تازه برای عموم

فروشگاه ایکس باکس با ظاهری جدید و سرعتی بیشتر دردسترس کاربران قرار گرفت.

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار قرار است ماه آینده شاهد عرضه‌ی کنسول‌های نسل بعدی باشیم و شاید همه با این نظر موافق باشند که سال ۲۰۲۰ تا‌به‌اینجا سال سختی برای اهالی دنیای بازی‌های ویدیویی بوده است. حال با انتشار کنسول‌های بازی جدید می‌توان امیدوار بود که همراه آن‌ها نرم‌افزارها‌، بازی‌ها و تکنولوژی‌های جدید از راه برسند و همچنین شاهد ارائه یک ظاهر جدید برای چیزهای قدیمی نیز باشیم. یکی از این تغییرات جدید برای فروشگاه ایکس‌ باکس اتفاق افتاده است و حالا کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس وان ایکس و وان اس می‌توانند از آن لذت ببرند.

دردسترس قرار گرفتن فروشگاه ایکس باکس با ظاهری تازه برای عموم

طبق جدیدترین اخبار بازی، در آستانه‌ی عرضه کنسول‌های نسل بعد، شکل‌ و‌ شمایل فروشگاه مایکروسافت روی کنسول ایکس باکس و ایکس‌باکس وان بازطراحی شده و از هم‌اکنون در دسترس تمامی کاربران این کنسول قرار گرفته است.

ماه گذشته میلادی کاربران Xbox Insider برای اولین‌بار به تغییرات اساسی این فروشگاه دسترسی پیدا کردند و در ادامه اطلاعاتی در مورد تغییرات آن منتشر شد. برای مثال، سرعت لود شدن صفحه‌ی اول فروشگاه نسبت به فروشگاه قبلی سریع‌تر شده و از نظر ظاهری نیز تغییر کرده است. همچنین مواردی مانند ساخت Wish List برای بازی‌ها اضافه شده و جست‌وجو‌ تخفیف‌های بازی‌ها سریع‌تر و آسان‌تر از قبل شده است.

این آپدیت درحال حاضر برای همه‌ی نسخه‌های کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است. این ظاهر جدید فروشگاه ایکس‌باکس قرار است برای کنسول‌های ایکس‌ باکس سری ایکس و ایکس ‌باکس سری اس نیز حفظ شود. کنسول‌های نسل بعد مایکروسافت در تاریخ ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) عرضه خواهند شد.

ایکس باکس سری اس که فاقد درایو نوری است، با قیمت ۲۹۹ دلار در تاریخ ۲۰ آبان عرضه خواهد شد که این مورد هم رسما توسط مایکروسافت تایید شده است. پشتیبانی از ری‌ترسینگ سخت‌افزاری، قابلیت Quick Resume و همچنین امکان استفاده از لوازم جانبی ایکس‌باکس وان روی این کنسول هم از دیگر ویژگی‌های تایید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =