اخبار, اخبار کنسول

🟢🤩 شروع قابلیت استریم ابری کنسول ps5 در ژاپن

شروع قابلیت استریم ابری کنسول ps5 در ژاپن

سونی قابلیت پخش استریم ابری عناوین کنسول Play Station 5 را برای مشترکین سطح Premium سرویس Play Station Plus را راه‌اندازی نموده و فعلا در ژاپن در دسترس می باشد و در تاریخ ۲۳ اکتبر (یکم آبان ۱۴۰۲) در اروپا و در تاریخ ۳۰ اکتبر (هشت آبان ۱۴۰۲) در آمریکای شمالی نیز در دسترس قرار می گیرد.

⬅ Cloud stream از عناوین بومی موجود در Game Catalog سرویس Play Station Plus است و نسخه‌های آزمایشی بازی‌ها و عناوین دیجیتالی منتخب و…  را پشتیبانی می نماید . هنگام جستجوی بازی در سرویس Play Station Plus از طریق داشبورد یا مستقیم از بخش Library خود آن و گزینه «Streaming» نشان دهنده این است که بازی مد نظر شما از این قابلیت پشتیبانی می نماید یا خیر.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

⬅ این قابلیت تنها مخصوص کنسول Play Station 5 بوده و برای کامپیوترهای شخصی و کنسول Play Station 4 در دسترس نبوده و علاوه بر آن، عناوین Play Station VR2 و بازی‌های Play Station 5 منطبق بر دیسک، قابلیت استریم ابری را ندارد . همچنین، قابلیت Remote Play (قابلیت کنترل کنسول Play Station از طریق اینترنت)، نیز با این سرویس سازگار نخواهد بود. اگرچه گزینه‌های استریم شامل کیفیت‌های وضوح 720p، 1080p، 1440p و 4K با نرخ فریم ۶۰ فریم بر ثانیه می باشد که از SDR و HDR نیز پشتیبانی خواهد کرد.

لیست عناوین پشتیبانی شده از قابلیت Cloud stream در حال حاضر محدود بوده ، اما کمپانی سونی در تلاش است تا «صد‌ها» بازی کنسول Play Station 5 از این قابلیت پشتیبانی نماید.

 

چنانچه در مورد قابلیت استریم ابری کنسول ps5 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + شش =