اخبار, اخبار بازی

🔴👈 خبر رسمی : چهار بازی Xbox برای PS5 و Nintendo switch منتشر می‌شوند

🔴👈 خبر رسمی : چهار بازی Xbox برای PS5 و Nintendo switch منتشر می‌شوند

⬅ در چند ماه گذشته شایعات زیاد درباره احتمال عرضه عناوین انحصاری Xbox برای PS5 و Nintendo switch منتشر شده بود. این شایعات بالاخره در پادکست اخیر Xbox تایید شده و فیل اسپنسر رسما اعلام نمود که عناوین انحصاری Xbox ، برای اطمینان از «سلامتی برند Xbox در آینده بلند مدت» روی پلتفرم‌های رقیب منتشر خواهد شد.
به گفته اسپنسر، این کمپانی برای اطمینان از سلامتی برند Xbox باید به فکر گسترش پلتفرم خود باشد و با عرضه بازی‌های Xbox  روی دیگر کنسول‌ها، بهترین پلتفرم‌ ممکن را برای توسعه دهندگان خلق نماید.

به گزارش The Verge، احتمالا بازی Hi-Fi Rush، بازی Sea of Thieves، بازی Pentiment و بازی Grounded چهار عنوان انحصاری Xbox می باشند که قرار است برای PS5 و Nintendo switch منتشر شود.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

⬅ در میان شایعات ، نام بازی Starfield و بازی Indiana Jones and the Great Circle هم درمیان بازی‌هایی که باید برای پلتفرم‌های رقیب منتشر شوند دیده میشود، اما اسپنسر در این پادکست اعلام نمود این دو بازی از انحصار Xbox  خارج نخواهند شد. با این حال، او در مصاحبه‌ای جداگانه با The Verge، اعلام نمود که احتمال عرضه چنین عناوینی برای PS5 را رد نخواهد کرد.

📌 فکر نمی‌کنم در این صنعت بتوانیم از احتمال عرضه یک بازی روی دیگر پلتفرم‌ها چشم‌پوشی کنیم.

 

اسپنسر به کاربران Xbox اطمینان می دهد که عرضه این چهار بازی برای PS5 و Nintendo switch به معنی تغییر استراتژی Xbox نبوده و در حال حاضر، هیچ عناوین دیگری برای عرضه روی پلتفرم‌های رقیب در نظر گرفته نخواهد شد.
بخشی از بیانیه Xbox درباره عرضه این 4 بازی روی پلتفرم‌های رقیب به شرح زیر می باشد :

📌 برای اطمینان از موفقیت طولانی Xbox و صنعت بازی‌های ویدیویی، ما باید به کامل تر شدن ادامه داده و امروز اعلام می کنیم که قصد گسترده کردن جامعه بازیکنان را در نظر داریم و در همین راستا، چهار عنوان انحصاری Xbox را برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه می کینم.
این عناوین حداقل به مدت یک سال در انحصار کاربران ایکس باکس بودند و شامل بازی‌های فوق العاده‌ای هستند که می‌خواهیم بیشتر مورد توجه قرار بگیرند. به‌زودی اطلاعات بیشتری از این عناوین منتشر خواهیم کرد.

اسپنسر در پادکست شب گذشته اعلام نمود که استراتژی انحصاری Xbox  تغییر اساسی نخواهد داشت ، اما انتظار می رود که در آینده عناوین انحصاری کمتری را روی تمام پلتفرم‌ها مشاهده می نماییم.

📌 باور دارم که در پنج یا ۱۰ سال آینده تعداد بازی‌هایی که فقط در انحصار یک قطعه سخت افزاری قرار دارند کمتر خواهند شد. البته این یک پیش‌بینی غیرمنتظره نبوده و اگر نگاهی به تحول صنعت بازی‌های ویدیویی در ۱۰ سال اخیر داشته باشید، می‌بینید که حالا بازی‌های بزرگ روی چندین پلتفرم عرضه می شوند.

درنهایت، کمپانی مایکروسافت در پستی که روی بلاگ Xbox منتشر نمود ، با تاکید دوباره روی عرضه انحصاری عناوین پرچم‌دار Xbox روی کنسول‌های این کمپانی، به مهم‌ترین برنامه‌های Xbox برای آینده هم اشاره نمود.

عضویت در خانواده Xbox چنین حسی را دارد. بزرگ‌ترین بازی‌های دنیا روی Xbox عرضه خواهد شد. عناوین ما همچنان در روز اول عرضه به سرویس گیم بر می گردد. برنامه قدرتمند سخت افزاری برای سال‌های آینده وجود خواهد داشت. فراهم کردن شرایط برای دسترسی راحت تر به بازی‌ها، ویژگی‌هایی مثل cross play، cross save و دیگر ویژگی‌های فضای ابری همچنان در اولویت ما می باشند. Xbox همچنان به توسعه دهندگان کمک می کند که بزرگ‌ترین پلتفرم ممکن را برای عرضه بازی‌هایشان فراهم کند.

در پایان پادکست شب گذشته، سارا باند (Sarah Bond)، رئیس Xbox ، اعلام نمود که آن‌ها برنامه‌های شکفت انگیزی برای نسل بعدی Xbox در نظر دارند. باند اعلام کرد که اطلاعات بیشتر درباره سخت افزار بعدی Xbox در تعطیلات سال نوی میلادی منتشر خواهد کرد.

 

خرید ps5 در اصفهان

خرید کنسول بازی ps5 در اصفهان

چنانچه در مورد Xbox ،PS5 و Nintendo switch  نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 12 =