اخبار, اخبار کنسول

✅🟡 معرفی نینتندو سوییچ ۲ در یک سال آینده قطعی شده است

معرفی نینتندو سوییچ ۲ در یک سال آینده قطعی شده است

⬅ بعد ازگذشت ماه‌ها و شاید سال‌ها حدس زدن در مورد نینتندو سوییچ ۲ مدیرعامل نینتندو سوئیچ شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) رسما وجود این کنسول را تایید نمود. این کنسول در سال مالی جاری معرفی می شود ، که یعنی تا 31 مارس 2025 (برابر با 11 فروردین 1403) قطعا معرفی کنسول جدید نینتندوسوئیچ را شاهد میشویم.

ماه بعد نینتندو رویداد Nintendo Direct برگزار می کند و از بازی‌های نینتندو سوییچ برای نیمه دوم سال 2024 رونمایی می نماید. کسانی که منتظر رونمایی نینتندو سوییچ 2 در این مراسم اند ، بهتر است انتظارات خود را پایین آورده و چون این اتفاق هنوز نمی افتد.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

 

نینتندو سوییچ 2 (که شاید نام دیگری نیز داشته باشد)، طبق شایعات دارای دو مدل باشد : نسخه استاندارد که 499 دلار قیمت داشته ، و مدل تماما دیجیتال با قیمت 399 دلار. احتمالا این کنسول از فناوری Nvidia Dlss 3.5 و Ray Reconstruction هم پشتیبانی می نماید ، اما نباید انتظار داشته باشیم که این فناوری‌ها به خوبی نسخه رایانه‌های شخصی اجرا شود . احتمالا دکمه‌های جدیدی هم به جوی کان کنسول اضافه خواهد شد . کاربر Nikkei گزارش داده است که این کنسول در فروردین 1404 منتشر خواهد شد، و یکی از لیکرهای سگا و Atlus هم این گزارش را تایید نموده است.

⬅ ناممکن نیست اگر امسال شاهد رونمایی از کنسول شویم و در بهار سال بعد هم همزمان با عرضه بازی Pokemon Legends: Z-A، انتشار کنسول نینتندو سوییچ 2 را هم خواهیم دید. بازی‌های دیگری که طبق شایعات با کنسول بعدی نینتندو عرضه خواهند شد، عناوینی هستند مثل بازی Hi-Fi Rush، بازی Persona 6، بازی Persona 3 Reload، بازی Far Cry 7 و… 

 

 

پشنهاد ما به شما :✅👈 معرفی انواع xbox + تجهیزات و مزایای آن

چنانچه در مورد هدست پلی استیشن پالس الیت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 11 =