اخبار, اخبار بازی

✅👈 احتمال عرضه بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای ps5

احتمال عرضه بازی Senua's Saga: Hellblade 2 برای ps5

برای پلی استیشن 5 احتمال عرضه بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 وجود دارد؛ زیرا این بازی توسط استودیوی Ninja Theory توسعه داده شده و مالک این استودیو کمپانی Microsoft است. با این حال، در نظر داشته یا اعلام شده که این بازی به صورت انحصاری برای کنسول Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

به عبارت دیگر، ممکن است بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در آینده برای سایر پلتفرم‌ها مانند پلی‌استیشن 5 عرضه شود، اما تاکنون هیچ اطلاعات رسمی در این زمینه اعلام نشده است.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 توسط استودیوی Ninja Theory توسعه داده شده و پاره‌ای از خبرهایی که تاکنون اعلام شده، این بازی به صورت انحصاری برای کنسول Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی (PC) منتشر خواهد شد. اطلاعات دقیقتری در مورد فرصت عرضه این بازی برای پلی‌استیشن 5 هنوز اعلام نشده است.

با این حال با توجه به اینکه این بازی توسط مایکروسافت منتشر می‌شود و با توجه به رقابت‌های تجاری میان کمپانی‌های سازنده کنسول، احتمال انحصاری بودن این عنوان برای کنسول‌های Xbox بالاست. اگر در آینده مشخص شود که بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 برای پلتفرم‌های دیگری مثل پلی‌استیشن 5 عرضه خواهد شد، اطلاعات بیشتر ممکن است توسط ناشر بازی یا شبکه‌های اجتماعی رسمی آن‌ها اعلام شود.

 

پشنهاد ما به شما :✅👈 معرفی انواع xbox + تجهیزات و مزایای آن

چنانچه در مورد بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =