اخبار, اخبار بازی

🟢🤩معرفی سونی از هدست Pulse Elite و هدفون Pulse Explorer

مـــعــــرفــــی ســـونـــی از و Pulse Elite هـــدسـت Pulse Explorerهـدفون

هدست Pulse Elite و هدفون Pulse Explorer هر دو از فناوری بی‌سیم جدید PlayStation Link استفاده می‌کنند که امکان پخش صدای بدون افت و عملکرد کم تأخیر را فراهم میکند. با دایهارد همراه باشید.

سونی جزئیات جدیدی را در مورد هدست و هدفون بی سیم با برند Play Station که برای اولین بار چند ماه پیش رونمایی نمود ، به اشتراک گذاشته و هدفون به اسم Pulse Explore نامیده و 199.99 دلار قیمت خواهد داشت .همچنین هدست جدید Pulse Elite را با قیمت 149.99 دلار عرضه خواهد نمود.

Hideaki Nishino سونی امروز در یک پست وبلاگی نوشت، هر دو محصول اولین دستگاه‌های صوتی پلی‌استیشن هستند که از درایورهای مغناطیسی مسطح طراحی‌شده سفارشی برای تجربه شنیداری در سطح دوستداران صوتی که معمولاً در هدفون‌های ممتاز برای مهندسان صدا حرفه‌ای یافت می‌شود، استفاده می‌کنند .

ما خوشحالیم که یکی از اولین شرکت‌هایی هستیم که هدفون‌های بی‌سیم را با استفاده از فناوری درایور مغناطیسی مسطح به بازار مصرف انبوه ارائه می‌کنیم.

برای برقراری ارتباط با PS5 و PlayStation Portal، دستگاه های صوتی از فناوری جدیدی استفاده می کنند که سونی آن را PlayStation Link نامیده است . اما شما به یک دانگل برای اتصال به PS5 نیاز خواهید داشت.

 

پیشنهاد ما به شما : ✅هر آنچه که باید درباره کنسول دستی سونی🤔 یا Play Station Portalبدانید؟ 

چنانچه در مورد هدست جدید Pulse Elite یا هدفون های بی سیم Pulse Explore نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

 

این نوآوری با تأخیر کم، صدای بدون اتلاف و جابه‌جایی آسان بین چندین میزبان PlayStation Link مانند PS5 با آداپتور USB و PlayStation Portal ارائه میکند.

هنگام استفاده از Pulse Elite و Pulse Explore با PS5، آداپتور USB موجود در هر هدست و هدفون برای PlayStation Link مورد نیاز است. آداپتور USB PlayStation Link نیز به صورت جداگانه به‌عنوان یک کالای مستقل فروخته می شود و می تواند در رایانه‌های شخصی و مک استفاده شود، بنابراین بازیکنان می‌توانند Pulse Elite یا Pulse Explore را برای تجربه صدای بدون اتلاف و تأخیر کم، متصل کنند.

Pulse Elite و Pulse Explore می توانند به طور همزمان به یک دستگاه پشتیبانی شده از PlayStation Link (PS5، PC، Mac، یا PlayStation Portal) و یک دستگاه پشتیبانی شده از بلوتوث متصل شوند. به عنوان مثال، Pulse Explore را می توان با استفاده از PlayStation Link به PS5 (از طریق آداپتور USB) و همچنین از طریق بلوتوث به تلفن همراه متصل کرد. در حین بازی روی PS5، گیمرها می‌توانند فوراً به تماسی پاسخ دهند و آن را از طریق همان هدفون Pulse Explore بشنوند.

سونی هدفون های بی سیم Pulse Explore میکروفون های دوگانه و حذف نویز مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه داده که تجربه شنیداری همه جانبه را تضمین خواهد کرد. مانند Pulse Elite، این هدفون‌ها کیفیت صدای بدون افت را ارائه می‌کنند.

هر دو دستگاه Pulse Elite و Pulse Explore از درایورهای مغناطیسی مسطح سفارشی استفاده می کنند که استاندارد جدیدی را برای کیفیت صدای برتر در فناوری صدای بی سیم ایجاد می کند. فناوری نوآورانه بی سیم PlayStation Link سونی نقش مهمی در این اکوسیستم ایفا می‌کند و امکان اتصال یکپارچه بین Pulse Elite، Pulse Explore و PlayStation Portal را فراهم می‌کند.

پیشنهاد ما به شما : ✅هر آنچه که باید درباره کنسول دستی سونی🤔 یا Play Station Portalبدانید؟ 

چنانچه در مورد هدست جدید Pulse Elite یا هدفون های بی سیم Pulse Explore نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 3 =