ps5

معرفی بازی جدید Five Nights At Freddy’s برای پلی استیشن 5

رونمایی از بازی جدید Five Nights At Freddy’s برای پلی استیشن 5

رویداد پلی استیشن 5 سونی که در شب 16 سپتامبر برگزار شد، شامل اخبار، تریلر‌ها و صحنه‌های جذابی بود که از جمله این جذابیت‌ها می‌توان به معرفی بازی Five Nights At Freddy’s نیز اشاره کرد. در طی رویداد سونی، تریلر این بازی که شامل صحنه‌های دلهره‌آور از یک مکان ترسناک در مرکز شهر در یک مجتمع تجاری بود، پخش شد و باعث شد بسیاری چشم انتظار این بازی شوند.

بازی جدید Five Nights At Freddy’s که یکی از جدیدترین فرنچایز‌های سونی است، در جریان رویداد PS5 ( پلی استیشن 5 ) رونمایی شد و تریلر‌های این بازی به نمایش گذاشته شد.

بازی جدید Five Nights At Freddy’s مکان های مختلفی را در مرکز خرید شامل رستوران‎‌ها و منطقه بارگیری با لیفتراک و منطقه ای شبیه کارناوال الهام گرفته از دهه کارناوال‌های 80 با چراغ های نئون را نشان می‌داد. طبق گفته استودیو استیل وود ، همه مکان ها بخشی از یکی از قسمت‌های قدیمی این بازی هستند.

اندرو دیتون، بنیانگذار استودیو استیل وود در یک بیانیه که در وبسایت رسمی پلی استیشن منتشر شد، اعلام کرد:

شما در این بازی بهترین، درخشان‌ترین، دلهره‌آور‌ترین و ترسناک‌ترین صحنات را مشاهده خواهید کرد. مطمئنا بازیکنان بازی جدید شگفت زده خواهند شد. با استفاده از جدیدترین فناوری انیماتونیک، در واقع می توانید اوج هیجان و لذت را تجربه کنید.

اخیرا یکی از مدیران سونی اعلام کرد که شرکت سعی می‌کند برای بازی‌ای پرطرفدار این شرکت، بودجه مالی تامین کند، تا بتواند پیشرفت کنند. حال باید منتظر ماند و دید Five Nights At Freddy’s یکی از آن بازی‌ها خواهد بود یا نه؟

بازی جدید Five Nights At Freddy’s برای پلی استیشن ۵ معرفی شد

به نظر می‌رسد این بازی با صحنه‌های جذابی که در تریلر آن وجود داشته است، توانسته بهترین بازخورد‌ها را از طرف بازدیدکنندگان و گیمر‌ها دریافت کند. این بازی شامل صحنه‌های ترسناکی خواهد بود که باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا با استفاده از فناوری انیماتونیک که توسط اندرو دیتون بیان شد، صحنه‌های ترسناک این بازی متمایز از دیگر بازی‌ها است. نظر شما درباره این بازی و عملکرد سونی چیست؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 7 =