اخبار بازی, اخبار کنسول, بررسی بازی

آیا بازی‌های پلی استیشن 5 فضای زیادی از کنسول را اشغال میکنند؟

بازی‌های پلی استیشن 5 فضای زیادی از کنسول را اشغال خواهند کرد.

از آن‌جایی که در معماری کنسول پلی استیشن 5 از SSD شخصی‌سازی شده استفاده شده، انتظار می‌رفت تا بازی‌ها فضای مورد نیاز کمتری را روی کنسول اشغال کنند. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد بازی‌های نسل بعد با حجم بالایی در اختیار کاربران قرار داده می‌شوند.به‌تازگی فضای مورد نیاز دو بازی Demon’s Souls و‌ Spider-Man: Miles Morales مشخص شده و فضای زیادی از کنسول را اشغال خواهند کرد.

طبق جدیدترین اخبار بازی، به‌تازگی فضای مورد نیاز بازی Demon’s Souls و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر شده است. کاربران برای تجربه دیمنز سولز به ۶۶ گیگابایت و برای تجربه مایلز مورالز به ۵۰ گیگابایت فضای خالی نیاز دارند. این در حالی است که اگر نسخه آلتیمیت ادیشن Spider-Man: Miles Morales را تجربه کنید، به ۱۰۵ گیگابایت فضای خالی نیاز پیدا خواهید کرد. در نسخه آلتیمیت ادیشن کاربران علاوه‌بر بازی اصلی، نسخه ریمستر شده Marvel’s Spider-Man را هم کسب خواهند کرد.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales از نظر داستانی، یک روایت کامل را ارائه می‌دهد و در جریان آن شاهد رشد شخصیتی مایلز مورالز و تبدیل شدن او از یک شخص جوان به بزرگسال خواهیم بود. برایان هورتون دراین‌باره گفت «این یک آرک داستانی کامل برای مایلز مورالز است که در بازی Spider-Man شروع شد. ما واقعا در حال کامل کردن و نمایش تبدیل شدن او از یک قهرمان جوان به بزرگسال در بازی خود هستیم. این یک داستان کامل است.

بازی‌های پلی استیشن 5 فضای زیادی از کنسول را اشغال خواهند کرد

 

بااین‌حال زمانی‌که توسعه‌دهنده‌ها از اَسِت‌ها و تکسچرهایی با کیفیت بالاتر استفاده کنند، فضای بهینه‌تری برای بازی خود خواهند داشت. برای مثال، بازی اسپایدرمن با تمام بسته الحاقی‌های خود، ۷۵ گیگابیت از فضای پلی ‌استیشن 4 را اشغال می‌کند، اما نسخه ریمستر شده آن با تمام محتویات خود تنها ۵۵ گیگابایت از پلی‌استیشن 5 را اشغال می‌کند. جدا از این موارد، باید درنظر بگیریم که SSD پلی‌استیشن 5 تنها ۸۲۵ گیگابایت فضای خالی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =