اخبار, اخبار بازی, اخبار کنسول

بازی های رایگان ماه جولای ایکس باکس لایو گلد معرفی شدند

بازی های رایگان ماه جولای ایکس باکس لایو گلد معرفی شدند

رسانه کلیک – شرکت مایکروسافت به تازگی لیست بازی های رایگان ماه جولای 2020 ایکس باکس لایو گلد را با کاربران خود به اشتراک گذاشت.

کمتر از یک هفته به پایان ماه میلادی ژوئن باقی مانده و شرکت مایکروسافت طبق روال همیشه اسامی بازی های رایگان ماه آتی سرویس پرطرفدار ایکس باکس لایو گلد را منتشر کرده است. بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی ردموندی ها، این ماه نیز کاربران کنسول های ایکس باکس در مجموع چهار بازی رایگان دریافت خواهند کرد که از این بین، دو بازی برای ایکس باکس 360 و دو بازی برای ایکس باکس وان خواهد بود.

WRC 8 FIA World Rally Championship اولین بازی رایگان سرویس ایکس باکس لایو برای کنسول ایکس باکس وان است که کاربران از روز یازدهم تیر ماه به مدت یک ماه فرصت دریافت آن را خواهند داشت. این عنوان که در شرایط عادی با قیمت 50 دلار به فروش می رسد، در شهریور ماه سال گذشته روانه بازار شده و رقابت های مهیج رالی را برای شما به ارمغان می آورد. دیگر بازی رایگان ماه جولای، Dunk Lords است که از روز بیست و ششم تیر ماه به مدت یک ماه رایگان خواهد بود. این عنوان در شرایط معمولی به قیمت 20 دلار قابل خریداری است.

در ادامه، شرکت مایکروساف دو بازی Saints Row 2 و Juju را برای کاربران کنسول ایکس باکس 360 در نظر گرفته شده که هر دو بازی برای مدت پانزده روز در طول ماه جولای به طور رایگان در دسترس بازیکنان قرار خواهند گرفت. در نظر داشته باشید از آنجا که این عناوین از قابلیت Backward Compatibility پشتیبانی می کنند، کاربران ایکس باکس وان نیز می توانند به تجربه این عناوین نسل هفتم بپردازند و در واقع این افراد در مجموع می توانند تمامی چهار بازی ذکر شده را روی کنسول خود اجرا کنند.

در ادامه می‌ توانید فهرست اسامی بازی های رایگان ماه جولای 2020 ایکس باکس لایو گلد و همچنین زمان عرضه آن ها را مشاهده کنید.

بازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس وان

  • WRC 8 FIA World Rally Championship

تاریخ شمسی: 11 تیر تا 9 مرداد

تاریخ میلادی: 1 جولای تا 30 جولای

  • Dunk Lords

تاریخ شمسی: 26 تیر تا 25 مرداد

تاریخ میلادی: 16 جولای تا 15 اوت

بازی های رایگان ماه جولای 2020 ایکس باکس لایو گلدبازی‌ های رایگان کنسول ایکس‌باکس 360

  • Saints Row 2

تاریخ شمسی: 11 تیر تا 25 تیر

تاریخ میلادی: 1 جولای تا 15 جولای

  • Juju

تاریخ شمسی: 26 تیر تا 9 مرداد

تاریخ میلادی: 16 جولای تا 30 جولای

توجه داشته باشید که با معرفی این عناوین، فرصت دریافت بازی های رایگان ماه جولای به زودی به پایان می رسد و شما تا روز دهم تیر ماه ماه (30 ماه ژوئن) می‌توانید بازی Shantae and the Pirate’s Curse را دریافت و روی کنسول ایکس باکس وان به رایگان تجربه کنید. همچنین، بازی Coffee Talk تا روز بیست و پنجم تیر ماه به صورت رایگان در اختیار کاربران ایکس باکس لایو گلد قرار دارد. دارندگان کنسول نسل هفتم ایکس باکس 360 تا روز دهم تیر ماه قادر به دریافت رایگان Sine Mora خواهند بود.

جهت دسترسی و دریافت بازی های رایگان ماه جولای 2020 ایکس باکس لایو گلد در تاریخ های ذکر شده به فروشگاه رسمی ایکس باکس لایو مراجعه کنید. توجه داشته باشید که تمامی عناوین ویدیویی فوق صرفا برای کاربران و مشترکین سرویس ایکس باکس لایو گلد یا همان اشتراک طلایی ایکس باکس در نظر گرفته شده و در صورتی که جزو کاربران عادی این پلتفرم به شمار می روید، قادر به دریافت رایگان این عناوین نخواهید بود

منبع: کلیک

بهترین بازی های۲۰۲۰ (قسمت دوم)

بهترین بازی های۲۰۲۰ (قسمت دوم)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =