بررسی, بررسی بازی

بررسی بازی Splatoon 2

بازی Splatoon 2

در همان بدو ورود به بازی، دو مجری تلویزیونی را می‌بینید که در حال معرفی حالت‌ها و نقشه‌های بازی هستند و در ادامه بخش‌های مختلف بازی را شرح می‌دهند.

داستان بازی Splatoon 2 را نمی‌توان جدی گرفت.در واقع بخش داستانی صرفا برای معرفی سلاح‌ها و محیط‌های بازی Splatoon 2

امروز با بررسی بازی Splatoon 2 در consolland در خدمت شما هستیم:

بازی Splatoon 2جدیدترین ساخته‌ی نینتندو و انحصاری نینتندو سوییچ، شاید در بخش‌های زیادی حرفی برای گفتن نداشته باشد ولی یک بازی سرگرم کننده‌ی تمام عیار است. نینتندو جز کمپانی‌هایی است که کار خود را در خلق سرگرمی بلد بوده و تا به حال بازی‌های سرگرم کننده‌ی زیادی را خلق کرده است.

 

 بازی Splatoon 2

شروع بازی Splatoon 2 :

در همان بدو ورود به بازی، دو مجری تلویزیونی را می‌بینید که در حال معرفی حالت‌ها و نقشه‌های بازی هستند و در ادامه بخش‌های مختلف بازی را شرح می‌دهند. داستان بازی Splatoon 2 را نمی‌توان جدی گرفت. در واقع بخش داستانی صرفا برای معرفی سلاح‌ها و محیط‌های بازی Splatoon 2 در نظر گرفته شده است

اما با تمام این تفاسیر، نمی‌توان منکر طراحی‌ها و مکانیسم‌های خوب گیم‌پلی بخش تک‌نفره‌ی بازی شد. بخش داستانی بازی روایت‌گر یک مامور مخفی است که به دنبال یکی از نفرات گمشده‌ی خود می‌گردد و جدای از این موارد، باید Zapfishهای گمشده‌ی اینکوپلیس (آیتم‌هایی که در پایان هر بخش باید آن‌ها را به دست بیاورید و حکم یک منبع انرژی را دارند) را پیدا کنید.

حال شما به عنوان مامور شماره‌ی ۴ وظیفه دارید به دنبال Zapfishها گشته و در نهایت مامور گمشده را پیدا کنید. وقایع بازی در پنج بخش مختلف روایت می‌شود که هرکدام زیرمجموعه‌های خود را دارند و در مجموع، ۲۷ مرحله و پنج باس فایت پایان کار بخش داستانی Splatoon 2 است که در نهایت شما را نزدیک به چهار ساعت سرگرم می‌کند.

 بازی Splatoon 2

محیط بازی Splatoon 2 :

بخش شخصی سازی شخصیت بازی Splatoon 2 و خرید آیتم‌های مختلف قرار دارد. برای بخش چندنفره، می‌توانید از بخش فروشگاه لباس، اسلحه، کلاه و کفش و موارد جدید و دلخواه خود را خریداری کنید.

اما یادتان باشد که هر آیتم، ویژگی‌‌های مختلفی را به شما در بازی اضافه خواهد کرد. برای مثال شاید لباس مورد علاقه شما مخزن جوهرتان را افزایش دهد یا کفشی که می‌خرید، باعث شود سریع‌تر حرکت کنید. حال اهمیت این بخش زمانی به چشم می‌آید که پای حالت‌های مختلف بازی و استراتژی‌های بازی‌ کردن شما به وسط می‌آید. به عبارتی برای هر سبک باید یک دست لباس و اسلحه‌ی مخصوص را خریداری کنید تا بتوانید موفق باشید و هر اسلحه، قابلیت ویژه‌ی خود را نیز دارد.

همچنین در بخش داستانی از طریق آیتم‌هایی که به دست می‌آورید، می‌توانید اسلحه‌های خود را ارتقا دهید. بخش داستانی بازی به شکلی است که هر مرحله را باید با اسلحه‌ای تجربه کنید که خود بازی در اختیارتان قرار می‌دهد.

حال اگر حس می‌کنید که این اسلحه برای این مرحله ضعیف است، باید آن را ارتقا دهید تا کار راحت‌تری داشته باشید.

 بازی Splatoon 2

بهبودیه بازی Splatoon 2 :

درآخر بازی Splatoon 2 به خوبی توانسته است راه موفقیت نسخه‌ی پیشین خود را ادامه دهد و این بار، با نوآوری و اضافه کردن بخش داستانی توانسته است مخاطبان بیشتری را به خود جذب کند. بازی Splatoon 2 با تمام مشکلاتی که دارد، می‌تواند ساعت‌ها شما و دوستان‌اتان را سرگرم کند.

 

ممنون که با consolland همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 4 =