اخبار بازی

رونمایی اسم جدید Call of duty

در این مقاله تمام خبرهای جدید درمورد بازی call of duty که اخیرا نام خود را به Black ops cold war تغییر داده را برای شما گرد آورده ایم.

در واقع call of duty اسم رسمی این بازی در یکسال گذشته بود و اخیراً پس از چند هفته طعنه زدن از برنامه نویسان Treyarch و Raven Software لقب جدید این بازی با نام Black ops cold war تأیید و رونمایی شد. حالا که این موضوع در فضای آزاد قرار دارد ، طرفداران هنوز سوالات زیادی درمورد آنچه از Call of Duty: Black Ops Cold War انتظار دارند ، سؤال می کنند ، ولی زمان براوردن این انتظارات هنوز ذکر نشده است.

در زیر ، همه مواردی را که درباره Call of Duty: Black Ops Cold War می شناسیم ، از اطلاعات رسمی اعلام شده گرفته تا ویژگی های شایعه شده و گیم پلی به بیرون درز کرده را فراهم کرده ایم، بنابراین پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. ما مطمئناً هر زمان که جزئیات جدیدی به دست می آید ، این صفحه را بروزرسانی می کنیم ، بنابراین حتماً ما را علامت گذاری کنید و به طور مرتب برمی گردیم تا در آخرین اطلاعیه های مربوط به شروع بازی ، به روز باشید.

رونمایی اسم  call of dutyتاریخ انتشار Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ نامشخصی در سال 2020 است.

اکتیویژن هنوز تاریخ انتشار Call of Duty: Black Ops Cold War را اعلام نکرده است ، اما تأیید کرده است که امسال از بین خواهد رفت.اگر تاریخچه چیز دیگری را پشت سر بگذارد ، تاریخ انتشار Call of Duty 2020 اواسط اکتبر خواهد بود ، زیرا Black Ops 4 و Call of Duty: Modern Warfare در هر سال آغاز فعالیت خود در قفسه های فروشگاه قرار گرفتند. در هر صورت ، طولی نخواهد کشید که شما این بازی را از آن خود کنید ، بنابراین پس انداز قبل از سفارش را آماده کنید.

Call of Duty: تریلر بازی Black Ops Cold War هفته آینده پرده از این امر پرده برخواهد داشت.

برای خاموش کردن ماهها طعنه زدن در داخل و خارج از Call of Duty: Warzone ، اکتیویژن در تاریخ 19 اوت برای بازی Call of Duty: Black Ops Cold War یک تریلر اسرارآمیزمنتشر کرد و عنوان بازی ، تنظیمات ، داستان و همچنین چه زمانی برای انتشار کامل آن انتظار می رود را عنوان کردند و از آن رونمایی کردند.

منبع :

 https://www.gamesradar.com/call-of-duty-black-ops-cold-war-guide/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 10 =