اخبار, اخبار بازی

فقط 119 روز تا انتشار بازی The Last of Us Part II

119 روز تا انتشار The Last of Us Part II

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، سایت کوتاکو به نقل از یک منبع خود اعلام کرده که The Last of Us Part II تاخیر خورده است و سونی در بهار ۲۰۲۰ این بازی را عرضه خواهد کرد.

البته هنوز سونی این خبر را تایید نکرده است

امروز با تاریخ انتشار بازی  The Last of Us Part II در کنسول لند همراه شما هستیم:

فقط 119 روز تا تاریخ انتشار بازی  The Last of Us Part II مانده است. ناتی داگ با انتشار نامه رسمی،تاریخ دقیق عرضه بازی را 9 خرداد اعلام  کرد.

این استودیو همچنین در دلیل این تاخیر اعلام کرده که آن‌ها متوجه شده‌اند قادر نخواهند بود بازی را با کیفیتی که می‌خواهند در تاریخ اعلام‌شده آماده کنند و به همین دلیل هم تصمیم گرفته‌اند تا برای اینکه ضربه‌ای به کیفیت بازی وارد نشود، آن را با تاخیر منتشر کنند.

119 روز تا انتشار The Last of Us Part II

تقریبا یک ماه پیش بود که در جریان سومین قسمت از برنامه State of Play، استودیو ناتی داگ و سونی اعلام کردند که بازی The Last of Us Part II در تاریخ دوم اسفند ماه (۲۱ فوریه ۲۰۲۰) برای پلی استیشن 4 عرضه می‌شود. این در حالی است که به نظر می‌رسد سونی زمان عرضه بازی را به تاریخ دیگری موکول کرده است.

119 روز تا انتشار The Last of Us Part II

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، سایت کوتاکو به نقل از یک منبع خود اعلام کرده که The Last of Us Part II تاخیر خورده است و سونی در بهار ۲۰۲۰ این بازی را عرضه خواهد کرد. البته هنوز سونی این خبر را تایید نکرده است، اما کوتاکو از دو شخص آشنا شنیده است که عرضه بازی تاخیر خورده است و کاربران باید تا بهار ۲۰۲۰ برای عرضه The Last of Us Part 2 منتظر بمانند. بااین‌تفاسیر باید منتظر بمانیم و ببینیم ناتی داگ و سونی چه واکنشی نسبت‌به به این خبر از خود نشان می‌دهند.

این بازی قرار است در پنج نسخه مختلف وارد بازار شود که هرکدام از این نسخه‌ها دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود است. نسخه‌های این بازی شامل Standard Edition، Special Edition، Digital Deluxe Edition، Collector’s Edition و Ellie Edition است. نسخه عادی این بازی شامل کتابچه راهنمای بازی و برخی اطلاعات درباره ظرفیت اسلحه‌های موجود در بازی است، نسخه Special Edition شامل یک مجسه ۱۲ اینچی از شخصیت Ellie در بازی، نمونه‌‎ای از دستبند Ellie، کتابچه راهنمای سفارشی، ۴۸ صفحه از کتاب Dark Horse در بازی و چند استیکر از شخصیت‌های بازی خواهد بود.

ممنون که با کنسول لند همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =