ps5, اخبار, اخبار بازی

تمایل فیل اسپنسر برای ساخت نسخه جدید بازی MechAssault

 

فیل اسپنسر به‌تازگی از علاقه خود برای ساخت نسخه‌ای جدید از بازی قدیمی MechAssault سخن گفته است.

شرکت ایکس باکس بازی‌ها و آی‌ پی‌ های فراوانی در اختیار دارد که طرفداران بسیاری منتظر ساخت آن‌ها هستند، اما فعلا خبری از ساخت آن‌ها نبوده است. طبق جدیدترین اخبار بازی، یکی از این بازی‌ها که فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس کمپانی مایکروسافت، خواهان آن است، نسخه‌ی جدیدی از بازی MechAssault است که در سال ۲۰۰۲ برای کنسول ایکس‌ باکس منتشر شده بود.

طی مصاحبه‌ای از سوی وب‌سایت IGN، از اسپنسر پرسیده شد که دوست دارد بازسازی چه بازی‌ای را شاهد باشد؟ وی هم بدون معطلی پاسخ داد، نسخه جدید بازی MechAssault. بخش‌هایی از صحبت‌های وی در زیر قابل مطالعه است:

پاسخ این سوال راحت است، بازی Mech. از یک جنبه فکر کردن به ساخت این بازی کمی پیچیده است؛ چراکه سازنده‌ی بازی‌ها افراد دیگری هستند و کار اصلی را آن‌ها انجام می‌دهند. اما شخصا وقتی به بازی MechAssault و بازی‌هایی مانند Crimson و Shadowrun که توسط جوردن ویزمن، طراحی شده‌اند فکر می‌کنم، آن‌چنان شخصیت‌ها و داستان گیرای آن‌ها درگیرکننده است که می‌تواند هر کسی را خواهان تجربه دوباره آن‌ها کند. من فکر می‌کنم اگر بتوانیم روزی شاهد ساخت مجدد بازی MechAssault باشیم، بسیار عالی خواهد شد.

البته در نظر داشته باشید که این اظهارات تنها فرضیه است و به معنی ساخت این بازی در آینده نیست. اسپنسر همچنین به‌ صراحت اعلام کرد که صحبت‌های وی در مورد این بازی به این معنی نیست که آن‌ها در حال کار کردن روی بازی هستند. این بازی که در سال ۲۰۰۲ برای کنسول ایکس‌باکس منتشر شد، شما را در قالب سبک شوتر سوم شخص به دنیایی می‌برد که BattleTech نام دارد. در سال ۲۰۰۴ هم دنباله این بازی با نام MechAssault 2: Lone Wolf منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 9 =