ps5, اخبار بازی, اخبار کنسول

اتمام موجودی پلی استیشن 5

طبق تازه‌ترین اخبار دنیای بازی، جیم رایان طی مصاحبه‌ای با رسانه‌ی روسی‌زبان TASS گفته است: «موجودی پلی استیشن های 5 به اتمام رسید.» با وجود اینکه در چند روز اخیر تعداد زیادی بار پلی استیشن 5 برای فروش به خرده‌فروشی‌ها عرضه شده است، تمام موجودی آن‌ها در عرض چند دقیقه فروخته شد. مدتی پیش تعداد زیادی پلی استیشن 5 برای فروش به خرده‌فروشی‌ها عرضه شد؛ اما تمام موجودی آن‌ها در عرض صرفا چند دقیقه به ‌اتمام رسید. رئیس بخش پلی استیشن فاش کرده  است که آن‌ها کل سال جاری میلادی را صرف برنامه‌ریزی برای افزایش تقاضای پلی استیشن 5 کرده بودند و حالا باید به اندازه‌ی کافی از کنسول نسل نهمی‌ به بازار عرضه کنند تا این تقاضای روزافزون تأمین شود.

موجودی پلی استیشن 5

رایان می گوید: «همه ی موجودی پلی استیشن 5 فروش رفته است؛ تا آخرین دستگاه. من کل یک سال گذشته را در تلاش بودم تا اطمینان حاصل کنم تقاضای کافی برای خرید پلی استیشن 5 وجود خواهد داشت. حالا باتوجه به مسئولیت هایم به عنوان مدیر ارشد اجرایی پلی استیشن، حتی بیشتر از قبل تلاش می کنم تا با افزایش عرضه ی پلی استیشن 5 به تقاضای خرید بسیار زیاد آن پاسخ دهم.»
با وجود تقاضای روزافزون برای خرید کنسول نسل نهمی سونی، هنوز آمار رسمی از میزان دقیق فروش پلی استیشن 5 به رسانه ها ارائه نشده است؛ اما با اظهارنظر رایان، به نظر می رسد تک تک PS5 -های تولید شده توسط سونی به فروش رفته است.

ژاپنی‌ها با تمام توان تلاش می‌کنند هرچه زودتر تعداد بیشتری از کنسول نسل جدید خود را وارد زنجیره‌ی تأمین کنند؛ زیرا آن‌طور که از شواهد مشخص است، این محصول حداقل در آینده‌ی نزدیک برای خرید کمیاب خواهد بود.

با وجود این تقاضای روزافزون برای خرید کنسول نسل نهمی سونی، هنوز آماری رسمی از میزان دقیق فروش پلی استیشن 5 به رسانه‌ها ارائه نشده است، اما با اظهارنظر رایان به‌نظر می‌رسد که تک‌تک PS5‌های تولید‌شده توسط سونی به فروش رفته است. همچنین چالش پیش روی ژاپنی‌ها این است که بتوانند هرچه زودتر تعداد بیشتری از کنسول نسل جدید خود را وارد زنجیره‌ی تأمین کنند،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =