بررسی, بررسی سخت افزار

راهنمای کلی خرید ایکس باکس در ایران

راهنماي كلي خريد ايكس باكس در ايران

در این محتوا به معرفی اجمالی کنسول x box و در ادامه به نکات مهم و خواندنی در رابطه با خرید x box می پردازیم تا شما با خواندن این محتوا خرید درستی را انجام دهید و در بخش آخر از تجهیزات جانبی و بازی های جذاب و هیجان انگیز  x box رونمایی می کنیم.

معرفی و خرید x box

می خواهیم به سراغ قدرتمندترین کنسول بازی ها که در سال 2013 به بازار آمد یعنی x box برویم. خرید x box برای افراد بسیار علاقه مند به بازی پیشنهاد می شود چرا که کنسول x box از بقیه کنسول بازی ها پیشرفته تر می باشد و در آینده نیز پیشرفت چشمگیرتری خواهد داشت چرا که بازی های جدیدتری برای آن ارائه می شود.

نکات خواندنی خرید x box

در این کنسول قدرتمند، گرافیک به طور چشمگیری بهبود یافته است و رزولوشن 4K به دستگاه اضافه شده است.

همچنین حافظه این کنسول بازی به 1 ترابایت رسیده است و خرید این کنسول بازی به کسانی پیشنهاد می شود که به دنبال نسخه دسته دوم این دستگاه می گردند.

زیرا نسخه نو آن بسیار کم تولید می شود، اما توجه به این نکته داشته باشید که قبل از خرید حتما از سالم بودن آن مطمئن شوید و سعی کنید دست اول آن را پیدا کنید تا بعدها به مشکل بر نخورید.

نکته جذاب کنسول  x box وجود باندل و کنترلر ایکس باکس الیت است که این کنسول بازی را ارزشمند جلوه می دهد و بازی هایی مثل PES  و fifa و  Call of duty در کنسول x box بسیار توجه شما را جلب می کند و هیجان را به خانه شما هدیه می دهد.

تجهیزات جانبی x box

کنسول  x box دارای تجهیزات جانبی قابل توجهی است که می توان به کینکت یا همان سنسور حرکتی، هارد درایو اشاره کرد و همچنین می توان به هدست کنسول x box اشاره کرد زیرا با استفاده از این وسیله به خوبی در فضای بازی قرار می گیرید و محو بازی می شوید.

فرمان و پدال گاز نیز جزء وسایل جانبی x box به شمار می روند. این وسیله جانبی، قیمتی حدود 6 الی 7 میلیون دارد که کمی گران است از طرفی خریدن بعضی وسایل جانبی x box نیز مثل سیم شارژر ضروری نمی باشد حتی خرید کنترلر اضافه نیز بستگی به تعداد افراد خانواده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =