اخبار, اخبار بازی

✅🟡 ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید بازی Warframe مشخص شد

ویژگی‌های به‌روزرسانی جدید بازی Warframe مشخص شد

👈 اخیراً، استودیو Digital Extremes اطلاعاتی از به روزرسانی Whispers in the Walls بازی Warframe منتشر کرده است . این به روزرسانی، شامل یک ماموریت سینماتیک قابل توجه و بزرگ، معرفی جناح جدیدی از دشمنان و ترکیب یک کلاس جدید از سلاح‌ها، در میان دیگر عناصر جدید، خواهد بود.

در کنار این به روزرسانی ماه دسامبر، استودیو همچنین اعلام کرده که قابلیت ذخیره‌سازی پیشرفت‌های بازیکنان در پلتفرم‌های مختلف، برای بازی Warframe پیاده‌سازی شده است . این قابلیت به بازیکنان امکان اینکه به طور یکپارچه، در چند پلتفرم مختلف به بازی کردن بپردازند و همزمان، میزان پیشرفت خود را حفظ نمایند را میدهد.

⬅ به غیر از قابلیت ذخیره‌سازی میان پلتفرمی، یکی از جنبه‌های قابل توجه به روزرسانی Whispers in the Walls، معرفی نوع جدیدی از سلاح‌ها با عنوان Grimoire بوده ، این سلاح های جدید به بازیکنان این امکان را داده که انفجارهای الدریچ را از Grimoire‌ های خود شلیک‌ کنند و با قدرت افزوده‌ای که بازیکنان در صفحات بیشتر در روایت جدید به‌روزرسانی کشف خواهند کرد از بازی لذت ببرند. همچنین بازیکنان می‌توانند با پیشرفت در داستان به روزرسانی جدید، صفحاتی مربوط به سلاح Grimoire را پیدا کرده و با استفاده از آن‌‌ها، قدرت بیشتری را به واسطه این سلاح به‌دست بیاورند.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

 

سیستم حمله سنگین سلاح سرد هم در این به روزرسانی دستخوش تغییراتی است . برای مثال، در حال حاضر اجرای حملات سنگین توسط شخصیت Tennokai، تنها با در نظر گرفتن شمارنده ضربات متعدد (Combo Counter)، ممکن است ، اما به لطف این به روزرسانی، حالا این شخصیت می‌تواند به صورت تصادفی، به پیاده‌سازی این حملات سنگین بپردازد.

⬅ در نهایت، به موجب به روز رسانی Whispers in the Walls، یک Warframe جدید با عنوان Qorvex نیز به بازی اضافه می شود . Qorvex در اصل یکی از پروژه‌های Void شخصیت Entrati در داستان بازی است. به موجب این پروژه، حالا می‌توان از بیمار‌ی‌های ناشی از وضعیت تشعشع، به عنوان یک عنصر استراتژیک در هنگام درگیری با دشمنان، استفاده کرد.

 

چنانچه در مورد بازی Warframe  نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =