اخبار, اخبار بازی

🟢🎮 بازی Wonder Woman سرویس محور نخواهد بود

بازی Wonder Woman سرویس محور نخواهد بود

👈 بازی Wonder Woman، جدیدترین عنوان استودیو Monolith، سرویس محور نیست . بازی Wonder Woman اولین بار در رویداد The Game Awards 2021 معرفی شده و از آن زمان تاکنون هیچ به روزرسانی قابل توجهی در مورد این پروژه وجود نداشته است. استودیو Monolith از زمان بازی Middle-earth: Shadow of War در سال 2017 هیچ بازی جدیدی منتشر نکرده بود و خیلی از طرفداران به وضوح مشتاق دیدن پروژه جدید این استودیو منتظر نشسته اند.

✔ همان گونه که گفته شد، بازی Wonder Woman از زمان معرفی اولیه تا الان کاملا بی‌سروصدا مانده ، اما به تازگی یک آگهی استخدامی باعث شد بسیاری از طرفداران باور کنند که این بازی سرویس محور است . در آگهی استخدامی بازی Wonder Woman گفته شده است که استودیو Monolith به‌دنبال شخصی با تجربه در بازی‌های سرویس محور میگردد. همین باعث شد حدس و گمان‌های اینترنتی شدت بیشتری بگیرد . بازی‌های سرویس محور می‌توانند خیلی راحت بین بازیکنان تفرقه‌ ایجاد نمایند ، به‌همین دلیل بسیاری از طرفداران از این شایعه ناراحت شده بودند.

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

📌 برای کمک به کمتر شدن نگرانی‌ها، شرکت Warner Bros. بیانیه‌ای را در سایت IGN منتشر کرده است و در آن تایید شده که بازی Wonder Woman یک عنوان جهان باز تک‌نفره و سرویس محور نیست . البته سرویس محور نبودن یک بازی باعث نمی‌شود که در آن خرید‌های درون برنامه‌ایدر آن امکان پذیر نباشد ، اما حداقل طرفداران نباید نگران این موضوع باشند که بازی در ازای تک تک محتوایش پول دریافت کند!

علاوه بر جهان باز بودن، تک نفره بودن و سرویس محور نبودن بازی، تقریباً تنها جزئیات دیگری که طرفداران به طور قطع در مورد بازی Wonder Woman می‌دانند این است که سیستم Nemesis در آن وجود دارد . استودیو Monolith سیستم Nemesis را با بازی Middle-earth: Shadow of Mordor ابداع کرده بود و این امکان را برای همه دشمنان در بازی فراهم کرد تا اقدامات بازیکن را به خاطر سپرده و بر اساس آن‌ها عمل نمایند. این امکان باعث رابطه‌ای جالب بین بازیکن و حتی دشمنان سطح پایین بازی شد . قطعاً دیدن نحوه عملکرد این سیستم در بازی Wonder Woman جالب به نظر می آید ، بنابراین امیدواریم اطلاعات بیشتری در مورد این پروژه زودتر انتشار پیدا کند.

⬅ از آنجایی که بازی Wonder Woman برای اولین بار در رویداد The Game Awards در سال 2021 معرفی شده ، شاید دوباره در رویداد امسال نیز حضور پیدا کند . رویداد The Game Awards امسال بدون شک تریلرها و معرفی‌های بسیار زیادی دارد و از آنجا که بازی Wonder Woman در دو سال گذشته کاملا بی‌خبر بوده ، به نظر می‌رسد که رویداد امسال زمان مناسبی برای معرفی مجدد بازی به بازیکنان خواهد بود . البته شاید این کاملا خلاف واقعیت باشد؛ چراکه ممکن است شرکت WB تمام تمرکز خود را روی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League بگذارد.

 

چنانچه در مورد بازی Wonder Woman نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پانزده =