اخبار, اخبار بازی

✅🎮 جزئیات حالت گرافیکی Performance بازی Alan Wake 2 منتشر شد

جزئیات حالت گرافیکی Performance بازی Alan Wake 2 منتشر شد
زمان زیادی تا انتشار بازی Alan Wake 2 باقی نمانده است و روز به روز اطلاعات بیشتری از آن منتشر شده و در بخشی از همین خبرها، اخیرا مدیر ارتباطات استودیو Remedy اعلام کرده که بازی Alan Wake 2 در هنگام عرضه از حالت Performance روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بهره می‌برد. این گزینه به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بازی را با کیفیت بصری پایین‌تر اما نرخ فریم  بالاتری تجربه کنند.
اگرچه بازی Alan Wake 2 روی ایکس باکس سری اس حالت Performance نداشته است ، اما سازندگان توانستند هنگام بهینه‌سازی بازی برای کنسول ضعیف ایکس باکس به راه‌هایی برای یک حالت Performance خوب دست‌پیدا کنند تا در بیشتر مواقع به نرخ 60 فریم برسند.
توماس پوها (Thomas Puha)، مدیر ارتباطات استودیو Remedy، درباره توسعه این بخش بازی Alan Wake 2 می‌گوید:
«کار اصلی روی نسخه xbox s را در ماه می آغاز کرده ایم . ما استفاده از حافظه رم را کاهش داده و توانستیم به حالت Performance قابل قبولی دست پیدا کنیم که در بیشتر مواقع، مخصوصا در جهان تاریک، روی 60 فریم بر ثانیه اجرا می‌شود.»
پوها در ادامه اضافه کرد که اگرچه حالت Performance این بازی گزینه خوبی می باشد ، اما هدف اصلی استودیو Remedy اطمینان حاصل نمودن از عملکرد درست بازی روی حالت گرافیکی عادی بوده  و بازی Alan Wake 2 با حفظ بالاترین کیفیت گرافیکی با نرخ 30 فریم بر ثانیه ثابت روی کنسول‌ها اجرا میشود.
«در نهایت، توانستیم کارمان را انجام دهیم. هدف اصلی این است که بازی را با نرخ 30 فریم بر ثانیه ثابت اجرا نماییم .»
بازی Alan Wake 2 در تاریخ 27 اکتبر (پنج آبان) برای کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و اس منتشر خواهد شد.
چنانچه در مورد  بازی Alan Wake 2 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 7 =