اخبار, اخبار بازی, بررسی بازی

جدیدترین تریلر بازی Mafia: Definitive Edition بخش هایی از زندگی یک گانگستر را نمایش میدهد.

نمایش زندگی یک گانگستر در تریلر جدید بازی Mafia: Definitive Edition

با اینکه مدت زیادی تا انتشار Mafia: Definitive version نمانده است، ویدیو کوتاهی از سوی سازندگان با محوریت به تصویر کشیدن زندگی یک گانگستر منتشر شده است که بخش‌های مختلفی از گیم‌پلی و کات سین‌های بازی را نمایش می‌دهد. در اخبار بازی امروز به این موضوع میپردازیم مسئله‌ای که در ویدیو‌های منتشر شده بسیار به چشم می‌خورد و برای خیلی از طرفداران و بازیکنان قدیمی نسخه‌ی اصلی مافیا خوشایند است، نحوه‌ی کارگردانی بازی و کات سین‌ها است که نشان می‌دهد استودیو Hanger thirteen بسیار به منبع و نسخه‌ی اصلی آن وفادار است. هرچند که در تصویر شاهد اضافه شدن مواردی مانند کات سین‌های جدید، مکانیزم‌ها و عناصر تازه در گیم‌پلی، جهت بهبود هرچه بیشتر تجربه‌ی بازیکن هستیم.

تریلر جدید Mafia: Definitive Edition قسمت‌هایی از زندگی یک گانگستر را به تصویر می‌کشد

بازی Mafia: Definitive Edition می‌تواند اثری باشد که هم خاطرات خوش بازیکنان قدیمی را در نسخه‌ی اصلی زنده کند و هم فرصتی را ایجاد کند که بازیکنان نسل جدید بتوانند این بازی داستان محور جذاب را تجربه کنند.

همچنین در ادامه می‌توانید تریلر منتشر از Mafia: Definitive Edition را تماشا کنید و دیدگاه‌های خود را با ما درمیان بگذارید.

 

با اینکه Hanger 13 طی چند سال گذشته یک استودیو موفق نبوده است، اما ساخت  Mafia: Definitive Edition فرصت ارزشمندی است تا مهارت‌های خود را در جهت ساخت یک بازی اکشن ماجراجویی و داستان محور و جهان باز، اثبات کنند.

بازی Mafia: Definitive Edition از نظر داستان نیز در مقایسه با نسخه‌ی اصلی، تفاوتی نخواهد داشت و همان‌طور که در گذشته نیز اعلام شده بود، تنها در استفاده از صدا پیشه‌های جدید برای شخصیت‌ها‌ی بازی تغییر ایجاد شده است؛ زیرا صدا پیشه‌های نسخه‌ی اصلی یا در دسترس نبوده‌اند یا دیگر در صنعت گیم فعالیتی نداشته‌اند.

Mafia: Definitive Edition قرار است در تاریخ ۲۵ سپتامبر (۴ مهر) برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی ‌استیشن 4 و ایکس‌ باکس وان در قالب دو نسخه‌ با قیمت‌های ۳۹.۹۹ دلار و ۵۹.۹۹ دلار عرضه شود. همچنین در ادامه می‌توانید تریلر منتشر ازMafia: Definitive Edition را تماشا کنید و دیدگاه‌های خود را با ما درمیان بگذارید.

در نهایت بلکمن توضیحاتی هم راجع به قسمت فنی می‌دهد: «بازی براساس موتور Mafia 3 ساخته شده ولی ما به بهبود آن ادامه دادیم.» مثلا تیم سازنده یک مدل نورپردازی جدید و اصوات محیطی به قابلیت‌های این موتور اضافه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 3 =