اخبار, اخبار بازی, اخبار کنسول, بررسی بازی

انتشار بازی Borderlands 3 برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس

بازی Borderlands 3 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه می‌شود.

اگر شما درحال‌حاضر نسخه‌ی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 این بازی را دارید و قصد دارید کنسول‌های نسل بعد را خریداری کنید، می‌توانید با یک آپدیت رایگان Borderlands 3 را روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس تجربه کنید.

Gearbox Software و 2k اعلام کردند کنسول‌های نسل بعد از بازی Borderlands 3 پشتیبانی خواهند کرد.این خبر دور از ذهن نبود؛ زیرا استودیو این عنوان را با موتو آنریل توسعه داده و این موتور با کنسول‌های نسل بعد سازگار است.

تمامی مواردی که خریداری کردید و سیوهایی که طی بازی کردید، به کنسول نسل بعدی منتقل می‌شوند.بازی Borderlands 3 با کیفیت 4k و 60 فریم بر ثانیه روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس اجرا می‎‌شود.

زمانی که از اسپلیت اسکرین دونفره استفاده می‌کنید می‌توانید انتخاب کنید صفحه به صورت عمودی تقسیم شود یا افقی. این ویژگی به زودی برای نسخه‌ی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 اضافه خواهد شد.

نسخه‌ی نسل بعد بازی شامل اسپلیت اسکرین چهارنفره و گزینه‌ی تقسیم صفحه به صورت عمودی یا افقی را خواهد داشت.برای بازی Borderlands 3 تا آخر سال یک بسته‌ی الحاقی جدید عرضه خواهد شد که با سته‌های الحاقی قبلی متفاوت است و یک حالت جدید را برای بازی اضافه می‌کند. همچنین برای هر والت هانتر (Vault Hunter) یک درخت مهارت جدید به همراه چند مهارت اکشن جدید اضافه خواهد شد.

اخبار بازی بازی Borderlands 3 برای پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس

حالت جدید بازی Borderlands 3

به عنوان مثال برای FL4K درخت مهارت جدید دام‌انداز (Trapper) اضافه خواهد شد که ماندگاری سپرها را افزایش می‌دهد.

مهارت اکشن جدید دام‌انداز، دام جاذبه (Gravity Snare) خواهد بود.

این مهارت یک دام است که دشمنان را به هوا پرتاب می‌کند و پس از مدتی آن‌ها را به زمین می‌کوباند.

همچنین برای FL4K یک گزینه‌ی جدید برای انتخاب حیوان دست‌آموز اضافه می‌شود. Hyperion Loaderbot که با باز کردن مهارت‌های جدید در درخت مهارت‌ها می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

احتمالاً تا چند ماه آینده اخبار بیشتری درباره‌ی درخت مهارت‌ها، حالت بازی جدید و بسته‌های الحاقی Borderlands 3 به دستمان برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =