اخبار, اخبار بازی

نینتندو بازی های خود را رایگان کرد

nintendo-nintendo switch

کنسول لند گزارش می دهد:تصمیم شرکت نینتندو برای عرضه رایگان بازی های آنلاین نینتندو سوییچ در ماه فوریه.

بازی Shadow of the Ninja، ساخته‌ی استودیوی ژاپنی ناتسومه (Natsume) است که اولین بار در سال ۱۹۹۰ برای کنسول NES عرضه شد. پس از آن نیز دو بار شاهد عرضه‌ی این بازی پلتفرمر برای کنسول‌های نسل بعدی نینتندو یعنی Wii و Wii U بوده‌ایم.

شرکت نینتندو، بازی‌های رایگان ماه فوریه‌ی سرویس نینتندو سوییچ آنلاین را معرفی کرد. این شرکت، این ماه برای مشترکین این سرویس، تعداد چهار بازی رایگان را درنظر گرفته است که به‌زودی در دسترس بازی‌بازان قرار می‌گیرند.

بازی Pop’n TwinBee، یکی از بازی‌هایی است که از کنسول SNES در این فهرست قرار دارد. این بازی چندنفره که توسط شرکت کونامی (Konami) ساخته شده بود، در سال ۱۹۹۳ برای کنسول SNES عرضه شد.

این بازی‌ها شامل  Pop’n TwinBee، Smash Tennis، Eliminator Boat Duel و Shadow of the Ninja می‌شوند که در روز‌های آتی در فروشگاه دیجیتالی نینتندو (eShop) در دسترس قرار خواهند گرفت. با احتساب این چهار بازی، تاکنون ۵۲ بازی از NES و ۲۶ بازی از SNES و در مجموع ۷۸ بازی رایگان برای مشترکین سرویس آنلاین نینتندو در نظر گرفته شده است.

دیگر بازی که از کنسول NES به این فهرست اضافه شده است، عنوان Eliminator Boat Duel خواهد بود. این بازی ریسینگ، توسط استودیوهای رادیواکتیو سافت‌ویر (Radioactive Software) و اسکالپ‌ترد سافت‌ویر (Sculptured Software) ساخته و در سال ۱۹۹۱ توسط استودیوی الکتروبرین (Electro Brain) منتشر شد.

در نهایت، آخرین بازی این فهرست، عنوان Smash Tennis، ساخته‌ی استودیوی نامکو (Namco) است که اولین بار در سال ۱۹۹۳ برای کنسول SNES عرضه شد.

این بازی‌ها، در تاریخ ۳۰ بهمن (۱۹ فوریه)، در فروشگاه دیجیتالی نینتندو (eShop)، در دسترس دارندگان اشتراک سرویس آنلاین نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

آیا شما همراهان همیشگی کنسول لند از این بازی ها استفاده کرده اید؟اگر استفاده کرده اید تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شش =