اخبار, اخبار بازی

✅🎮 بازی Diablo 4 در پلتفرم استیم منتشر خواهد شد

بازی Diablo 4 در پلتفرم استیم منتشر خواهد شد

بازی Diablo 4 توسط Blizzard Entertainment توسعه داده می‌شود و شرکت Blizzard همچنان تمرکز خود را بر روی لانچر خود یعنی Battle.net دارد.

به طور کلی، Blizzard در گذشته بازی‌های خود را از طریق Battle.net عرضه کرده است و انتشار بازی Diablo 4 نیز به نظر می‌رسد بر روی این پلتفرم صورت خواهد گرفت. اما همیشه ممکن است که در آینده تصمیمات توسعه دهنده ها تغییر کند و انتشار بر روی پلتفرم‌های دیگر نیز مورد نظر قرار بگیرد.

 بازی Diablo 4 در حال حاضر برنامه ریزی شده است که بر روی پلتفرم‌های PC، PlayStation 4 و Xbox One منتشر شود. با این حال، هیچ اعلام رسمی‌ای در مورد انتشار بازی بر روی پلتفرم استیم نشده است.

احتمالاً با توجه به تجربه گذشته Blizzard، منتظر باشید تا بازی Diablo 4 از طریق Battle.net، لانچر اختصاصی Blizzard، عرضه شود. بازی‌های قبلی Diablo نیز از طریق Battle.net منتشر شده اند و Blizzard به طور کلی معمولاً از لانچر خود برای عرضه بازی‌های خود استفاده می‌کند.

با این حال، همواره ممکن است که Blizzard در آینده تصمیمات جدیدی درباره انتشار روی پلتفرم‌های دیگر، شامل استیم، بگیرد.

 بازی Diablo 4 که توسط Blizzard Entertainment توسعه می‌یابد، در حقیقت ابتدا بر روی پلتفرم‌های PC، PlayStation 4 و Xbox One منتشر خواهد شد. این اطلاعات توسط Blizzard در زمان اعلام اولیه بازی تأیید شده است.

اما همچنین اعلام شده که Blizzard دارای نیتیو بودن در پشتیبانی از پلتفرم‌هاست و در نظر دارد بر روی پلتفرم‌های دیگر نیز انتشار دهد. برخی اظهار نظرها نشان می‌دهد که این احتمال وجود دارد که بازی Diablo 4 در آینده روی پلتفرم استیم نیز قابل اجرا باشد. اما تاکنون هیچ اعلام رسمی در این زمینه صورت نگرفته است.

پیشنهاد می‌کنم تا زمانی که Blizzard اطلاعات رسمی را اعلام کند، منتظر خبرهای جدید باشید.

 

پیشنهاد ما به شما : ✅ نقد و بررسی Play Station VR2 🎮+ مشخصات و بررسی نکات

چنانچه در مورد مدل‌های بازی Diablo 4 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دوازده =