اخبار, اخبار بازی

برگزاری خیریه ای در بازیCall Of Duty: Modern Warfare

Call Of Duty-consolland-sony-microsoft-captan price-modern warfare

طبق آخرین شنیده های تیم خبری کنسول لند برای کمک به مهار آتش سوزی استرالیا کمپین خیریه ای در بازی Call Of Duty: Modern Warfare راه افتار که مبلغ 1.6 میلیون دلار جمع آوری شد.

این اقدام سخاوتمندانه که از سوی شرکت اکتیویژن انجام و توسط بازیکنان بخشنده‌ی این بازی تکمیل شد، بسیار قابل ستایش است و ما از تک‌تک افراد کمال تشکر را داریم. مهم‌تر از هر چیزی پشتیبانی جامعه بازیکنان این بازی است که باعث شد ما بتوانیم کمک‌های آن‌ها را به‌طور مستقیم به‌دست نیازمندان در بحران آتش‌سوزی استرالیا برسانیم.

طرفداران و بازیکنان Call Of Duty: Modern Warfare در سراسر دنیا گرد هم جمع شدند تا کمکی به حل بحران آتش‌سوزی کشور استرالیا کنند. ما افتخار می‌کنیم که با استفاده از بسته Outback Relief توانستیم پولی را برای کمک به این افراد جمع‌آوری کنیم. از تک‌تک افرادی که در جمع‌آوری این پول سهیم بودند تشکر می‌کنیم و تمام تلاش ما این است که این مبلغ در راه مناسب هزینه شود.

این بسته که تقریبا به‌قیمت ۱۸ دلار فروخته می‌شود، شامل یک کاراکتر، بلوپرینت برای سلاح تک‌تیرانداز، آویز (چارم) کوالا برای اسلحه و محتویات دیگری است که البته می‌توان آن را با پرداخت ۱۸۰۰ کالاف دیوتی پوینت نیز تهیه کرد.نظر شما درباره ی این کار خیر بازی Call Of Duty: Modern Warfareچیست؟آیا باز هم از این خیریه ها برگزار می شود؟نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دوازده =