بررسی, بررسی بازی

✅🟡 تمامی نکات مخفی و ایستراگ‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2

تمامی نکات مخفی و ایستراگ‌های بازی Marvel’s Spider-Man 2

شهر نیویورک در بازی Marvel’s Spider-Man 2 هم مثل قسمت اول این مجموعه پر شده از ایستراگ و رازهای مخفی از دیگر قسمت‌های جهان کمیک‌های مارول. اگر به دنبال یک راهنما برای پیدا کردن یا مشاهده همه این ایستراگ‌ها هستید، خواندن ادامه متن را از دست ندهید.

این مطلب بخش‌هایی از داستان بازی Marvel’s Spider-Man 2 را لو می‌دهد. اگر هنوز این عنوان را تجربه نکرده‌اید، از خواندن ادامه متن بپرهیزید.

🟢 Wakanda Forever

Wakanda Forever

سفارت واکاندا در این بازی هم در همان مکانی قرار دارد که در دو بازی قبلی دیده بودیم، اما حالا امکان یک تعامل جالب با این سفارت فراهم شده است.
وقتی کنترل مایلز مورالز را در اختیار دارید به جلوی در سفارت واکاندا در محله Midtown بروید، می‌توانید با فشردن دکمه مثلث ادای احترام کنید. این ادای احترام با انجام ژست Wakanda Forever برای زنده نگه داشتن یاد چدویک بوزمن (Chadwick Boseman)، بازیگر فقید دنیای سینمایی مارول، انجام می‌شود.

 

پیشنهاد ما به شما : ✅ نقد و بررسی Play Station VR2 🎮+ مشخصات و بررسی نکات

چنانچه در مورد انواع بازی Marvel’s Spider-Man 2 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

 

🟡 ساختمان بکستر

ساختمان بکستر

اگرچه تمام تمرکز بازی‌های Marvel’s Spider-Man روی مرد عنکبوتی است، اما ابرقهرمانان دیگری هم در این دنیا وجود دارند که فعلا در این مجموعه ملاقات نکرده‌ایم.
در قسمت جنوب غربی Central Park می‌توانید ساختمان بکستر (Baxter) را پیدا کنید که مقر اصلی گروه چهار شگفت انگیز در کمیک‌هاست. روی سقف این ساختمان‌ هم می‌توانید نماد گروه چهار شگفت انگیز را پیدا کنید که به تازگی رنگ شده است.

🟢 لباس ولورین

لباس ولورین

در میان لیست بلندبالای لباس‌های مایلز، یک لباس به نام Best There Is پیدا می‌کنید که ظاهر بسیار آشنایی دارد. نام این لباس به جمله معروف ولورین یعنی «من تو کاری که انجام می‌دم بهترینم، کاری که خیلی هم خوب نیست.» در کمیک‌ها اشاره می‌کند. خود این لباس هم تقریبا کپی برابر اصل لباس اسپندکس ولورین در سریال انیمیشنی X-Men است. خوشبختانه امکان تغییر رنگ لباس به زرد هم وجود دارد تا همه چیز یادآور ظاهر خاطره‌انگیز ولورین باشد.

 

پشنهاد ما به شما :✅🟡 نقد و بررسی کامل ps5 + بازی های ps5

 

 

🟡 آثار بازی Miles Morales

آثار بازی Miles Morales

داستان بازی Marvel’s Spider-Man 2 یک سال بعد از وقایع بازی Spider-Man: Miles Morales آغاز می‌شود. برخلاف انتظار، در بقایای برج راکسان (Roxxon) همچنان آثار اتفاقات بزرگ انتهای بازی دیده می‌شود. همچنین می‌توانید جایزه علمی مایلز مورالز و فین را هم بالای کلیسای ترینیتی در جنوب منهتن پیدا کنید.

یکی دیگر از آثار این بازی، سنگ قبر ریک میسن و فین در گورستان هارلم است که در لبه جنوبی، کنار هم قرار دارند.

در ابتدای بازی Spider-Man: Miles Morales دیدیم که هیلی (Hailey) درحال کشیدن یک نقاشی دیواری از دو مرد عنکبوتی شهر است. این نقاشی دیواری بالاخره در بازی Marvel’s Spider-Man 2 کامل شده و می‌توانید آن را در کنار خانه مایلز در محله هارلم پیدا کنید.

🟢 جاذبه‌های Coney Island

جاذبه‌های Coney Island

نام تقریبا تمام جاذبه‌هایی که در پارک تفریحی Coney Island در بازی Marvel’s Spider-Man 2 وجود دارند، از یکی از دشمنان معروف مرد عنکبوتی گرفته شده است. چرخ و فلک Big Wheel (اشاره به شخصیتی به همین نام)، مشت Hydro (اشاره به Hydro Man) و صحنه Dazzler (اشاره به Dazzler از X-Men) تعدادی از این اشارات هستند.

 

پیشنهاد ما به شما : ✅🎮 20 تا از بهترین و جدیدترین بازی های ps5

 

🟡 حل مکعب روبیک

حل مکعب روبیک

در بازی Marvel’s Spider-Man 2 وقتی با پیتر از ساختمان‌ها به پایین می‌پرید، می‌توانید با نگه‌داشتن دکمه مربع و آنالوگ سمت چپ به سمت پایین، شروع به حل کردن مکعب روبیک کنید. اگر از ارتفاع کافی پریده باشید هم پیتر موفق می‌شود که این مکعب را حل کند.

🟢 غیبت دردویل

 

در بازی‌های قبلی این مجموعه می‌توانستید پلاک آپارتمان نلسون (Nelson) و مرداک (Murdock) را روی یکی از ساختمان‌های Hell’s Kitchen پیدا کنید که اشاره‌ای بود به دفتر کاری این دو وکیل کمیک‌های Daredevil. اما پلاک این ساختمان در بازی Marvel’s Spider-Man 2 خالی‌ است و به‌نظر می‌رسد که این دو نفر کسب و کار حقوقی‌شان را از این ساختمان به محل دیگری منتقل کرده‌اند.

 

🟡 شماره 15 کمیک Amazing Fantasy

شماره 15 کمیک Amazing Fantasy

 

در مرحله فرعی Photo Help، باید به یک عکاس تازه‌کار کمک کنید تا یک عکس تاثیر گذار از مرد عنکبوتی برای شروع حرفه‌اش بگیرد.
منبع الهام این عکاس، پیتر پارکر و اولین عکس او برای روزنامه دیلی بیوگل است. این عکس، یک بازسازی کاملا دقیق از  کاور شماره 15 کمیک Amazing Fantasy است که اولین حضور مرد عنکبوتی در کمیک‌ها در آن به‌ تصویر کشیده شده است.

🟢 جزیره‌ی مادریپور

 

نام جزیره خیالی مادریپور (Madripoor) که در جنوب شرقی آسیا واقع شده، در یکی از فایل‌هایی که در مرحله Bad Guys On The Block پیدا می‌کنید دیده می‌شود. احتمالا عده‌ای از بازیکنان با این جزیره در سریال Falcon and the Winter Soldier آشنا شده‌اند. با این حال، مادریپور برای طرفداران کمیک‌های مارول به‌عنوان شهری شناخته می‌شود که ولورین برای پیدا کردن خودش به آن سفر می‌کند.
درکنار اشاره به مادریپور، اشاراتی به کمپانی Task Industries هم شده است. این کمپانی، خالق ربات‌های سنتینل (Sentinel) است که به‌عنوان مهم‌ترین دشمن گروه X-Men شناخته می‌شوند. از آن‌جا پروژه بعدی استودیو Insomniac بازی Marvel’s Wolverine است، این اشارات به ولورین و دنیای X-Men در بازی Marvel’s Spider-Man 2 به اتصال این دو مجموعه به یکدیگر هم کمک می‌کنند.

🟡 کوله پشتی‌ها

کوله پشتی‌ها

 

در جریان مرحله Roll Like We Used To و در نقش پیتر پارکر جوان، مجبور خواهید شد که وارد کانال‌های هوا شوید. در این کانال‌ها، پیتر کوله پشتی خودش را هم پیدا می‌کند و به خودش یادآوری می‌کند که باید حواسش به کوله پشتی‌ها باشد تا دوباره آن‌ها را گم نکند. این اشاره‌ایست به کوله پشتی‌های بازی Marvel’s Spider-Man که سراسر شهر پخش شده بودند.

 

چنانچه در مورد انواع بازی Marvel’s Spider-Man 2 نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره یا سوالی دارید میتوانید با شماره 09390900366 با ما در تماس باشید💚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =