ps5

باندل جدید Toxic Event

این طور که به نظر می‌رسد، باندل جدید فروشگاه Call of Duty: Modern Warfare که Toxic Event نام دارد، اشاره‌ی کوچک اما جالب توجهی به حالت بتل رویال این بازی که Warzone نام دارد می‌کند.

اینفینیتی وارد (Infinity Ward) در ارائه‌ی پشتیبانی پس از عرضه برای Call of Duty: Modern Warfare، بسیار خوب عمل کرده است. علاوه بر بتل پس مناسب و محتوای رایگان، نقشه‌ها و سلاح‌های جدیدی در فصل دوم بازی به آن اضافه شدند که همگی رایگان هستند. فصل دوم Call of Duty: Modern Warfare شامل دو سلاح و چهار نقشه‌ی جدید به صورت رایگان بود.اپراتور Ghost برای خریداران بتل پس بازی بود، اما نکته‌ی جالب، اضافه شدن برگه‌ی “محرمانه” به منوی اصلی بازی بود که از چشم هواداران دور نماند. تعدادی توانستند از قفل این برگه رد شوند .در نهایت مشخص شد که این بخش مربوط به حالت بتل رویال بازی با نام Warzone است.

Warzone هنوز رسما معرفی نشده است، اما اطلاعات زیادی از آن در دسترس است. در میان‌پرده‌ی معرفی فصل دوم، شاهد حلقه‌ی کوچک‌شونده‌ای از گاز سبز بودیم که همان گاز کشنده‌ی بخش داستانی بازی است. ظاهرا این گاز قرار است نقش همان Safe Zone را برای Call of Duty: Modern Warfare بازی کند. کاربری دیگر نیز موفق شده بود وارد بخش تمرینی Warzone شود و واحد پولی آن به نام Plunder را کشف کند. ظاهرا در بازی خبری از پراکنده بودن سلاح‌ها به صورت تصادفی نیست و به جای آن، باید کلاس خود را شخصی‌سازی کنید و سپس با جمع‌آوری Plunder، درخواست یک Drop Kit دهید که شامل سلاح‌ها و مزایای مورد نظر شما است.

این هفته شاهد اضافه شدن باندل جدیدی به فروشگاه بازی بودیم. این باندل که Toxic Event نام دارد، با قیمت ۱۵۰۰ COD Point (تقریبا معادل ۱۵ دلار) به فروش می‌رسد و شامل یک چاپ آبی برای اسلحه‌ی تک‌تیرانداز AX-50، یک چاپ آبی برای M1911 و یک نشان Toxic Event است. نکته‌ی جالب توجه، همین نشان است که در آن یک حلقه‌ی گاز سبز دور یک شهر را فرا گرفته است.

 

 

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد این باندل منتشر نشده است و باید منتظر معرفی رسمی حالت Warzone باشیم. حالتی که طبق گزارشات اخیر، قرار است در ماه مارس معرفی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − شش =