ps5, اخبار کنسول

ایکس باکس وان ایکس با برند جردن

ایکس باکس وان

مایکروسافت و نایک یک نسخه سفارشی با برند جردن از ایکس باکس وان ایکس می‌سازند مایکروسافت عاشق ایجاد طرح‌های اختصاصی برای ایکس باکس وان ایکس است. این بار ردموندی‌ها به سراغ نایک رفته‌اند .آنها یک نسخه ویژه و قرمز رنگ را با نماد جردن معرفی کنند. در این ایکس باکس از نماد جردن در بخش بالایی کنسول استفاده شده است و یک کنترلر را با آرم Jumpman شاهد خواهیم بود.

ایکس باکس وان طرح نایک

کفش ورزشی جدید Air Jordan III Retro U

طراحی نسخه برند جردن ایکس باکس وان ایکس به منظور هماهنگی با کفش ورزشی جدید Air Jordan III Retro U طراحی شده است .این نسخه به‌زودی روانه بازار می‌شود. مایکروسافت و نایک از این نسخه اختصاصی در هفته NBA All-Star شیکاگو رونمایی کردند.

اگر مایلید این نسخه اختصاصی را سفارش دهید، باید بگویم  ممکن است هیچ‌گاه نتوانید یکی از آن را داشته باشید. در واقع مایکروسافت تعداد زیادی از این محصول را تولید نکرده است . تنها راه رسیدن به یکی از این نسخه‌ها، شرکت در مسابقه توییتری مایکروسافت است. شرط شرکت در این مسابقه ریتوییت کردن این پست از مایکروسافت است.

مایکروسافت تاکنون نسخه‌های اختصاصی زیادی را از ایکس‌باکس وان آماده کرده است. با این حال این نسخه‌ها همیشه جنبه تجاری نداشته و گاها تعداد بسیار بسیار محدودی از آن تولید شده است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + یک =