شعبه های کنسول لند

از فروشگاه ما در
ارگ عظیم جهان نما دیدن فرمایید.

اصفهان، میدان امام حسین،ارگ عظیم

جهان نما، طبقه زیرین واحد ۶ کنسولند

آدرس : اصفهان، خ چهارباغ بالا، خ بهار آزادی، کوچه خوشاب، بن بست شاد،پ ۱۹

تلفن همراه : ۰۹۱۳۹۰۸۰۹۰۱

تلفن ثابت :  ۰۳۱۳۶۲۸۴۰۵۸

اطلاعات مهم درباره ی خدمات ما

سوالات متداول

بله امکان نصب بازی در کنسول پلی استیشن ۴ وجود دارد که البته برای بازی کردن نیاز به دیسک بازی نیست می‌باشد مگر اینکه بصورت آنلاین بازی را خریداری کرده باشید.

پس از بازکردن جعبه کنسول پلی استیشن ۴ باید یک دستگاه به همراه ۵۰۰ یا یک ترابایت حافظه ذخیره سازی، یک دسته بازی DUALSHOCK 4 بی‌سیم، یک کابل میکرو یو اس بی برای شارژ کردن دسته، یک هدست مونو برای گفتگوی صوتی، کابل پاور (۱٫۵ متری) و یک کابل HDMI را در جعبه مشاهده کنید.

همچنین اگر کنسول شما باندل دارد، باید به همراه آن یک باندل و بازی همان باندل، در جعبه وجود داشته باشد.

گسترش دهندگان نرم افزاری معمولا پس از چنید که یک کنسول بازی به بازار می‌آید روشی را برای کپی کردن بازی هایش برای ارزان تر شدن قیمت آنها پیدا می‌کنند.در این روش ها معمولا باید عملیاتی بر روی خود کنسول هم انجام گیرد تا بازی کپی شده بر روی آن اجرا شود.

ریجن به معنای ناحیه و ملیت است. پلی استیشن ۴ دارای ۴ ریجن هست که به معنای سری ساخت های مختلفی می‌باشد که برای هر منطقه جغرافیایی ساخته شده است.

  • ریجن ۱ مربوط به آمریکا
  • ریجن ۲ مربوط به اروپا
  • ریجن ۳ مربوط به آسیا
  • ریجن ۴ مربوط به استرالیا و نیوزلند

تفاوت آنچنانی در بین ریجن های کنسول پلی استیشن ۴ نیست.

تنها تفاوت بین ریجن ها این است که اگر بخواهید آیتم های یک بازی خاص را خریداری کنید باید ریجن دستگاه شما با ریجن بازی یکی باشد که کمتر کسی به ویژه در کشور ما پیدا می‌شود که بخواهد آیتم های یک بازی را خریداری کند!

سونی در ساخت کنسول بازی مانند شرکت مایکروسافت برای ایکس باکس نسخه ها و Edition های مختلفی از آنها را روانه بازار می‌کند.منظور از باندل در کنسول های بازی سونی کاور و دیسک یک بازی خاص خاص به همراه دیگر لوازم جانبی است. برای نمونه گر کنسول شما به همراه باندل Batman باشد هم طراحی ظاهری و هم دیسک بازی Batman به همراه آن خواهد بود.

درباره ی ما بیشتر بدانید

فرم تماس با ما